Vakıfbank Düşük Kredi Notuna 60.000 TL Kredi – Anında Onaylı Krediler


Enpara

Enpara.com


Masrafsız Kredi Kartın Hazır!

Yıllık Ücret

Ücretsiz

HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

Vakıfbank, devlet destekli olan bir bankadır. Bu banka, korona virüs tedbirleri kapsamında pek çok dar gelirli kişiye kredi sağlamıştır. Şimdi de düşük kredi notu olan kişiler 60.000 bin liraya kadar kredi sağlamaktadır. Vakıfbank aracılığı ile alabileceğiniz bu krediyi dilediğiniz gibi ödeyebilirsiniz. Sizlere Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi hakkında detaylı bilgi sunalım;

Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi almak için gerekli koşullar nelerdir?

Bu krediye hemen sahip olmak için Vakıfbank tarafından istenen bazı koşulları taşımanız gerekir. Bu koşullar aylık gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin ödeniyor olmasıdır. Vakıfbank da tıpkı pek çok banka gibi kredi notunuza göre kredi faiz oranınızı belirler. Ancak düşük kredi notunuz olsa bile kefil ya da ipotek gibi teminatlar ile dilediğiniz miktarda krediyi alabilmeniz mümkündür. Bankanın aradığı şartlar ise hizmet dökümü belgenizle maaş bordronuzun olmasıdır. Bu şartları sağlıyorsanız dilerseniz online kanallardan, dilerseniz de banka şubelerinden hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi özellikleri nelerdir?

Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi, oldukça avantajlı faiz oranları ile sunulmaktadır. Üstelik de esnek ödeme planları ile almış olduğunuz krediyi dilediğiniz şekilde ödeme imkanına sahip olursunuz. Vakıfbank’tan kredi alan kişiler aynı zamanda kredi kartı ve artı para gibi avantajlara da sahip olurlar. Düşük limitli de olsa bir kredi kartınız olabilir. Aynı zamanda hesabınıda para olmasa bile kullanabileceğiniz ek paranız da olabilir. Kredi kartı ve artı para limitiniz, gelirinize göre banka tarafından belirlenecektir. Bu krediye ait olan genel özellikler ise şöyledir;

 • Vakıfbank ihtiyaç kredisini evlilikten beyaz eşyaya, tatilden mobilyaya kadar ihtiyacınız olan tüm harcamalarınız için hemen alarak, kullanabilirsiniz.
 • İhtiyaç kredinize 60 aya kadar vade ile sahip olabilirsiniz.
 • Bu kredi genellikle kefil ya da ipotek gibi teminatlar karşılığında verilmez. Ancak kredi notunuz çok düşükse, banka tarafından gerekli görüldüğü durumlarda kefil ya da ipotek istenebilir.
 • Bu krediye kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve emekli maaşı alan kişiler başvuru yapabilmektedir. Yani aylık sabit ve düzenli gelir elde ediyor olmanız gerekir.
 • Kredinin ödeme planı olarak aylık eşit taksitli, azalan taksitli, artan taksitli, değişken taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ya da 3 ayda bir eşit taksitli olan ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Bu krediye 3.000 liradan 125.000 liraya kadar başvuru yapabilirsiniz. Ancak düşük kredi notu olan kişilere 60.000 liraya kadar verilmektedir.
 • Vakıfbank ihtiyaç kredisinden hayat sigortası ve dosya masrafı alınır. Bu masraflar kredi tutarına göre belirlenir. Hayat sigortası kişisel özelliklerinize göre değişirken, dosya masrafı tutarı, kredi tutarının binde beşi kadar alınır.
 • Alacağınız bu kredinin faiz oranları %0,98’den başlar. En yüksek ise %1,69 oranında uygulanır. Kredi notunuza göre uygulanacak olan faiz oranı banka tarafından belirlenecektir.

Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi başvurusu için gerekli olan belgeler nelerdir?

Düşük kredi notuna sahipseniz ve bu bankanın müşterisi değilseniz, kredi başvurularınız için banka şubelerini tercih etmeniz gerekir. Bu durumda bankaya iletmeniz gereken bazı evraklar bulunur. Bu evrakları aşağıdaki şekilde açıklayalım;

 • Başvuru yapacak olan kişinin ve varsa kefilin nüfus cüzdanı
 • Başvuru yapacak kişinin ve varsa kefilin ikametgâh belgesi (bu belgenin yerine oturduğunuz evin adresini yazılı olduğu, son iki aya ait olan bir adet fatura belgesi teslim edebilirsiniz.)
 • Başvuru yapacak olan kişinin ve varsa kefilin hizmet dökümü belgesi
 • Başvuru yapacak olan kişinin ve varsa kefilin maaş bordrosu.

Özel sektörde çalışıyorsanız, gelir belgesi olarak maaş bordronuzu ya da iş yerinizden alacağınız maaş yazısını sunmanız gerekir. Eğer maaş yazısı verecekseniz, bu yazıyı imzalayan kişilere ait olan imza sirkülerini de vermeniz istenir.

Kamu çalışanlarının gelir belgesi olarak maaş bordrolarını teslim etmeleri yeterlidir. Ayrıca çalıştığınız kuruma ait bir kimlik örneği de istenir.

Emekli maaşı geliriniz varsa, maaşı aldığınız bankanın dekontu ya da hesap cüzdanı yeterli olacaktır.

Şirket ortağıysanız ya da kendi iş yeriniz varsa ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, gelir vergisi beyannamesi ya da kurumlar vergisi beyannamesi, vergi levhası ve gelir bilançosu belgelerini sunmanız gerekir.

Kira geliri elde edenlerin gayrimenkul tapularının fotokopisini, kira kontrat belgelerini ve kira aldıkları bankanın hesap dekontunu vermeleri gerekir.

Faiz geliri olanların da bu geliri aldıkları bankadan onaylı olan hesap ekstresi sunmaları gerekir.

Eğer maaşınızı Vakıfbank’tan alıyorsanız, yukarıda sayılan hiçbir gelir belgesini sunmanıza gerek yoktur. Ayrıca serbest meslek ya da şirket sahibi olanlar da Vakıfbank ile çalıyorsa, yine gelir belgelerini sunmalarına gerek bulunmaz.

Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi başvuruları nasıl yapılır, detayları nelerdir?

Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi başvurusu yapmak için birden fazla seçeneğiniz bulunur. Banka müşterisi değilseniz web sitesindeki başvuru formunu kullanarak ya da SMS bankacılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Banka müşterisi olanlar da başvuru için çağrı merkezini, mobil şubeyi ya da internet şubeyi kullanabilirler. Bu başvuruları nasıl yapacağınızı detaylı olarak açıklayalım;

Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi başvurusu web sitesinden nasıl yapılır?

Vakıfbank müşterisi değilseniz ancak kredinize oturduğunuz yerden başvuru yapmak istiyorsanız, web sitesini kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.;

 • Başvurunuzu yapmak için gerekli olan başvuru formuna https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Karşınıza çıkan başvuru formu 4 aşamalı olacaktır. İlk aşamada kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve ekrandaki onay kodunu girmeniz gerekir. Alttaki kutucuğu da işaretledikten sonra “devam” kısmına tıkladığınızda cep telefonunuza bir kod gelecektir. Bu kodu ekrandaki yere girerek başvurunuza devam edebilirsiniz.
 • İkinci aşamada almak istediğiniz kredi bilgileri yer alır. Kredi ödeme günü, kredi vadesi ve almak istediğiniz kredi tutarı gibi bilgileri girin ve devam edin.
 • Üçüncü aşamada ise gelir ve çalışma bilgilerinizi girmeniz istenir. İş adresiniz, mezuniyet durumunuz, aylık gelir bilginiz ve diğer bilgileri eksiksiz olarak girerek yine devam edin.
 • Son aşamada ise gitmiş olduğunuz tüm bilgileri kontrol ederek başvurunuzu onaylayın.

Başvurunuz hemen değerlendirmeye alındıktan sonra aynı gün içinde sonuçlanır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Onayanmış olan kredinizi almak için gerekli olan belgeler ile birlikte en yakın Vakıfbank şubesine başvuru yapabilirsiniz. Krediniz, yine ayı gün içinde hesabınıza aktarılacaktır.

Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi başvurusu için SMS bankacılığı nasıl kullanılır?

Banka müşterisi olun ya da olmayın, Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi almak için SM bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu kanaldan başvuru yapmak için de aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

 • Cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelin.
 • Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi yazın.
 • Mesajınızı 5724’e gönderin.

Başvurunuzun ardından hemen değerlendirme yapılır ve aynı gün içinde bilgilendirme mesajı alırsınız. Bu mesajda kredinin onaylanıp onaylanmadığı yazacaktır. Başvurunuz onaylandıysa, ne kadar tutar alabileceğiniz de mesajda yer alacaktır. Kredinizi almak için en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz.

Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi başvurusu mobil şubeden nasıl yapılır?

Vakıfbank tarafından düşük kredi notuna özel olarak verilen bu krediyi hemen alabilmek için mobil şubeden başvuru yapabilirsiniz. Ancak bu başvuruyu yapabilmeniz için Vakıfbank müşterisi olmanız gerekir. Banka müşterisi ola kişiler hemen çağrı merkezini arayarak Vakıfbank Mobil uygulamasını kullanabilmek için gerekli olan müşteri numarasını ve parolayı alabilirler. Mobil şubeden başvuru yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 • İlk olarak cep telefonunuza Vakıfbank Mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirmelisiniz.
 • Ardından giriş için kimlik numaranızı ya da müşteri numaranızı ve Vakıfbank parolanız kullanarak giriş yapmalısınız.
 • Menü kısmına geldikten sonra “başvurular” kısmından ilerlemelisiniz.
 • Buradan da “kredi başvuruları / bireysel ihtiyaç kredisi” adımlarını takip etmelisiniz.
 • Sizden istenecek olan kredi tutarı, kredi vadesi, aylık geliri gibi kısa bilgiler girip tamamladıktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvurunuz onaylandıktan sonra ise kredinizi hesabınıza aktarmak için yine menü kısmından “krediler” bölümüne gelmeniz ve buradan da onaylanmış kredinizin sözleşmelerini onaylamanız gerekir. Bu sayede paranız hemen vadesiz hesabanıza aktarılır ve hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Vakıfbank düşük kredi notuna 60.000 TL kredi başvurusu internet şubeden nasıl yapılır?

Düşük kredi notu olan kişilerin Vakıfbank kredi başvurusu yapabilecekleri bir başka kanal da internet şubesidir. İnternet şubesini kullanarak hem başvurunuzu yapabilir hem de onaylanmış olan kredinizi 7/24 hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu krediye internet şubesini kullanarak hemen başvuru yapabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

 • Başvuruyu yapabilmek için öncelikle https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselinternetbankaciligi/vb99/loginUser.aspx?T=0 adresine tıklayarak bireysel giriş yapmalısınız. İnternet şubeye giriş yapmak için Vakıfbank web sitesine girerek sağ üst taraftaki “internet şubesi” kısmından bireyseli de tıklayabilirsiniz.
 • Karşınızdaki sayfaya müşteri numaranızı ve şifrenizi yazarak giriş yapın. Giriş için kimlik numaranızı da kullanabilirsiniz.
 • Giriş için cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyi de girdikten sonra menü kısmına ilerleyin.
 • Buradan önce “başvurular” ardından da “bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen ödeme günü, aylık gelir gibi ek bilgileri girerek başvurunuzu tamamlayın.

Başvurunuzun alındığına ve sonucuna dair bilgilendirme, aynı gün içinde yapılır. Bilgilendirme olarak cep telefonunuza mesaj gönderilir. Onaylanan kredinizi banka şubesine gitmeye ve sayfalarca kâğıda imza atmaya gerek kalmadan, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vakıfbank kredi hesaplama nasıl yapılır?

Vakıfbank kredi hesaplama yapmak için bankanın web sitesine girebilirsiniz. Buradan dilediğiniz krediyi seçerek almak istediğiniz kredi tutarını ve vadesini girebilir ve ne kadar ödeyeceğinizi anında görebilirsiniz. Vakıfbank kredi hesaplama yapmak için https://www.vakifbank.com.tr/kredi-hesaplama-araci.aspx?pageID=1333 adresine tıklayarak hesaplama aracına hemen ulaşabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi aylık faiz oranları kredi notunuza göre değişecektir. Sizlere en düşük faiz oranı üzerinden kredi tutarlarına göre ne kadar ödeyeceğiniz hakkında birkaç hesaplama yapalım;

 • Vakıfbank kredisini 50.000 lira tutarında ve 60 ay vadede aldığınızda, bu krediye toplam ödenecek tutar 75.945,35 lira olarak hesaplanır. Kredinizden 250 lira tahsis ücreti alınır. Bu kredinin yıllık toplam maliyet oranı %19,6816 olur. Kredinin aylık faiz oranı %1,24 olarak belirlenir ve aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı da 1.265,76 lira olur.
 • Vakıfbank kredisini 100.000 lira tutarında ve 60 ay vadede aldığınızda, bu krediye toplam ödenecek tutar 151.890,83 lira olarak hesaplanır. Kredinizden 500 lira tahsis ücreti alınır. Bu kredinin yıllık toplam maliyet oranı %19,6816 olur. Kredinin aylık faiz oranı %1,24 olarak belirlenir ve aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı da 2.531,52 lira olur.

Vakıfbank kredi faiz oranları güncel listesi nasıldır?

Vakıfbank kredi faiz oranları güncel listesi, her ay bankanın internet sitesinden yayınlanmaktadır. Şu anda Vakıfbank ihtiyaç kredileri en fazla 36 ay vade ile sunulmaktadır. Piyasa koşullarına güncellenen faiz oranları, geçtiğimiz aylara göre biraz daha artmıştır. Bu anki en güncel faiz oranları ise şöyledir;

 • Taksitli ihtiyaç kredilerinde 3-36 ay vade aralığında kredi için faiz oranı %1,99’dur.
 • İpotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi için 3-36 ay vade aralığında faiz oranı %1,34’dür.
 • Arsa ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi için 3-36 ay vade aralığında faiz oranı %1,34’dür.
 • Taşıt rehini karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi için 3-36 ay vade aralığında faiz oranı %1,34’dür.
 • Bireysel iş yeri ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi için 3-36 ay vade aralığında faiz oranı %1,34’dür.
 • Vakıfbank ikinci el ve sıfır araçlar için bireysel taşıt kredilerinde 3-60 ay vade için aylık faiz oranı %1,65’tir.
 • Sarı panjur konut kredisi için 3-180 ay vade aralığında kredi aylık faiz oranı %1,29’dur.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir