Tefecilerin Telefon Numaraları 2017


0535 hattından, 0542 vodafone hattı ve 0505 avea telefon numarasından tefecilere ulaşabilir misiniz?

İstanbul, İzmir ve Ankara’da tefecilik yapan ve senetle borç para veren kişilerin telefon numaralarından ulaşarak, aylık %5 oranından daha fazla faizle kredi çekmek ister miydiniz? 0212, 0312, 0532, 555, 542, 505 nolu telefon numaralarından bu kişilerin numaralarını nerede kayıtlıdır?

tefeci telefon numarası
tefeci telefon numarası

Tefeciler, turkcell, avea, vodafone, bimcell veya turk telekom telefon numaralarından ulaşmak oldukça zordur. Çünkü tefeci telefonları paraya ihtiyacı olan kişinin bulabileceği kolaylıkta ve internetten arama yaptığınızda bulmanıza imkan tanınmayacak mesafededir. Çünkü tefecilik suçtur.

Tefeci Telefon Numaraları

En çok borç para veren Cemil, Mustafa ve Erol isiml şahısların İstanbul Mecidiyeköy, bağcılar veya sarıyer adresleri olduğu bilinse de, bu kişilerin telefon numaralarına ulaşmak oldukça zordur. Tefeciler bankalar gibi, kolayca ulaşabileceğiniz bir tuş kadar yakınınızda bulunmaz. Ancak bu kişileri sosyal medyada arayarak bulabilirsiniz.

tefeci iletişim bilgileri

Facebook Tefeci Numaraları araması yaparak, bu kişilerin facebook hesaplarına, kişisel sayfalarına gruplarına ve etkinliklerine katılabilir telefon numarasından iletişim sağlayabilirsiniz.

Tefeci Adresleri İletişim

Yine borç paraya ihtiyacı olanlara para dağıttığını söyleyen kişiler, sayfalara yorum yazarak telefon numarası bırakırlar. Ancak bu kişilerin hiçbirinden tefeci adresi almak mümkün değildir. Çünkü bu vatandaşların bir çoğu tefeciden de öte, dolandırıcıdır. Siz kredi çıkaracağını söyleyerek peşin paranızı alırlar. Bu sebeple tefeci adreslerini bulamazsınız.

Konya, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, İstanbul, Manisa, Kocaeli, Darıca, Anadolu yakası, Bakırköy, Avrupa yakası, Mecidiyeköy, Gebze, Sarıyer, Eskişehir, Diyarbakır ve Van gibi illerimiz ve semtlerimiz de, senetle para veren tefeciler yerine, yasal kurum ve kuruluşlara başvurabilirsiniz.

Eğer telefon numarasını öğrenmek istediğiniz şahsı tanıyor iseniz http://www.turkcell.com.tr/servisler/bilinmeyen-numaralar servisinden sorgulama yapabilirsiniz.

Avea telefon numarasını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bu kuruluşlardan onay alamamanız durumunda, tefecinin eline düşmek yerine, bozdurma cep telefonu satın alabilir ve bozdurma aynı gün telefoncuya satarak acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

The post Tefecilerin Telefon Numaraları 2017 appeared first on Senetle Kredi Borç Para Verilir.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir