Tefeci Erol İletişim Bilgileri


İstanbul’da oturanların bildiği daha çok facebook üzerinden bağlantı kurulabilen tefeci Erol isimli vatandaş, senet karşılığında kredi veriyor. Erol, Mustafa, Hakan, Cemil veya Serkan hangi senetle para veren kişiye başvurursanız başvurun, mutlaka emekli veya memur kefil istiyor.

Tefeci Erol Telefonu
Tefeci Erol Telefonu

Tefeci Erol Kimdir? İletişim Bilgileri?

İnternet ortamında tefeci Erol veya Mustafa diye bilinen şahıslar hep bilinen isimleri kullanan kişilerdir. Aslında gerçekte bu isme sahip yasal koşullar altında kredi dağıtan bir firma veya kişi mevcut değildir. Acil paraya ihtiyacı olmasına rağmen yakınlarından veya BBDK bankalarından kredi çekemeyen vatandaşların ilk başvuru yaptıkları kişiler tefecilerdir.

Facebook ortamında tefeci erol isimli şahısın bilgilerini arayabilirsiniz.

Twitter adresinden telefeci erol araması gerçekleştirebilirsiniz.

tefeci erol

Başvuru yaptığınız anda, sizden sözleşme adı verilen birçok sayfadan oluşmuş evrakları imzalamanızı talep ederler. Yine internette herhangi bir senetle kredi veya borç para vermemesine rağmen bu isimde reklam yaparak, kredi dağıttığını söyleyen kişilere de rastlamanız muhtemeldir.

Yurt dışı

Erol isimli şahıs haricinde yurt dışında bulunan ve senet karşılığında kredi veren firmalar da mevcuttur. Bu firmaların yasal mevzuatları gereğince sözleşme karşılığında kredi verebilirler. Ancak alacağınız kredinin taksitlerini tam ve zamanında ödemek zorundasınız. Yoksa yasal prosedürlerine göre size ödenmeyen taksitlerin icra yoluyla ödenmesi yoluna gidebilirler.

Acil Nakit İmkanı
Acil Nakit İmkanı

Tefeci Erol Yerine Güvenilir Firmaları Tercih Edin!

Tefecilerden para almak il bakışta güvenli gibi görülse de, bu kişilerin sizden aldıkları senetleri tahsil etmek için yasal olmayan yollara başvurmaları olasıdır. Bu nedenle kredi sicili düşük olan kişilerin sicil affı yasasından yararlanarak bankalara başvurmaları tavsiye edilmektedir.

  • Bankalardan alacağınız küçük meblağlı ihtiyaç kredileri,
  • Elden taksitle kredi kartsız cep telefonu satan mağazalar,
  • Taksit taksit gram altın satan kuyumcular sizin için daha güvenlidir.

Hiçbir okuyucumuza tefeci erolu veya diğer tefeciler tavsiye etmiyor, acil nakit para bulmak için bu yöntemleri denemenizi öneriyoruz.

The post Tefeci Erol İletişim Bilgileri appeared first on Senetle Kredi Borç Para Verilir.Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir