Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar ile 5 Parasız İş Kurmak


İşleri yolunda gitmeyen işsiz milyonlarca vatandaşımız maalesef yeni çözüm yolları aramaktadır. Kendi işini kurup emir altında olmadan çalışmak çoğu kişininde aynı zamanda beklentisi. Ancak iş kurmak sağlam bir bütçe istemektedir buda bir gerçek. Peki sermayesiz herhangi bir firma nin bayiliğini almak mümkün mü araştırdık.  Maddi açıdan zorda olan vatandaşlarımız için ücretsiz franchise seçeneklerini sıraladık.  Kazançlı bir yatırım yapmak sizlerin de hayali ise aradığınız tüm detaylar sitemizde.

Param Olmadan Nasıl İş Kurabilirim?

İş kurmak için 5 kuruşunuz olmayabilir. Bazı firmalar sermaye olmadan da 81 ilimize bayilikler verilecektir ilanları veriyorlar. Bu firmalar içeriğimizde yer almasa da, parasız iş kurmak isteyen girişimcilere destek sağlayan birçok Devlet kuruluşu ve özel firma mevcuttur. Bunlardan bazıları;

  1. KOSGEB,
  2. Kaymakamlıklar,
  3. İŞ-KUR,
  4. Belediyeler
  5. Vakıf ve derneklerdir.

Bu kurumlardan sermayesiz iş kurmak için bütçe olanaklarına  göre iş kurma desteği alabilirsiniz.

Param Olmadan Nasıl İş Kurabilirim

Param Yok Bayilik Almak İstiyorum

Büyük gıda sektörlerinin zincir mağaza kurmaları bu açıdan düşünüldüğünde birçok kişiye ekmek kapısı olmuştur. Lakin sizin bu piyasa da yer almak için yeterli donanıma ve tecrübeye sahip olmanız önemlidir. Durum böyle olunca ilk evvela kendi ilgi alanınızı incelemeniz o şekilde bu sorumluluğu almalısınız. Yukarıda sorduğumuz sermayesiz bayilik alma şansınız oldukça yüksek. Birçok firma sunduğu sözleşmeye uymanız halinde size bu olanağı tanıyor. Bunların başında cafeler, kahvaltı salonları, çiğ köfte firmaları, şişe su bayileri geliyor. Bilhassa yeni girişimciler için çiğ köfte şubesi açmak karlı bir seçenek olacaktır.

Sermayesiz bayilikler verilecektir!

Sermayesiz Bayilikler Verilecektir İlanlarını Araştırın

İş kuracak olan kimseler bu kavramı tam teçhizatlı bir dükkanı size öylece verecekler gibi algılamasın. Sizin mekanınızı bulup bazı araç gereçleri sağlamanız gereklidir. Ücretsiz bayilik veren bu firmaların başında çiğ köfte zincirleri gelmektedir. Bunları ele alacak olursak, Son yılların en karlı işlerinin başında gelmektedir. Hemen hemen her köşe başında bir çiğ köfteci bulabilirsiniz. Onun dışında şişe su bayilikleri de satışlarını artırmak maksatlı küçük bir dükkan ve taşıyıcı araç ile bu için isim hakkını size verebiliyor. Sıcak çikolata, kahve dünyası, ekmek arası döner bayilikleri az bütçeyle size bayilik verebilecek firmalardır. Bu gibi ilan veren yeni açılan firmaları arayın ve görüşün.

81 İle Ücretsiz Bayilikler Verilecektir İlanlarını İnceleyin

Mahalle köşelerinde açılan muhallebiciler pastaneler artık mazi oldu. Çok revaçta olan tüketimler şuan sıcak çikolata, taze meyve suları. waffle ve tost evleridir. Bunların tüketimi de daha çok gençlerimize bağlı olduğundan mekan seçiminiz mutlaka genç kesimin olduğu üniversite, lise gibi okulların bulunduğu yerlerde yerinizi açmalısınız. Bu sizin çok para kazanmanız için altın kuraldır. Bir diğer detayda kendi isminizi kullanıp bilinmeyen bir iş yeri açmak yerine adı bilindik bir markanın bayiliğini alarak senelerdir işletmeniz var gibi işe koyulabilirsiniz. Bilindik bir marka olması işletmenizde tecrübe olduğu sanısını artıracak ve müşteriniz bol olacaktır. Bu tarz bir bayilik almanız için gereken şeyler şu şekilde; anlaşma metnine bağlı kalarak firmanın prensiplerine uymak, ismini kullandığınız markanın ürünleri dışında ürün satmamak, hijyen kurallarına uyup çalışanlarınızla müşteri memnuniyetini gözetmek olacaktır. En az 150 metre karelik bir alan başlangıç için yeterli olacaktır. Firmanın koşullarına bağlı olarak üretim yapacağınız araç ve servis malzemelerini kendiniz temin edebilir. Ya da firmadan talep edebilirsiniz. Ücretsiz franchising vermiyorlar ancak tavsiye edilen markalar;

  1. Çikolata istasyonu,
  2. Chocokeyf Çikolata Şelalesi,
  3. Chocoworlds 

gibi firmalardır. Bir başlangıç yapacak iseniz bu markaları tercih etmenizi öneririz.

Bereket Döner Bayiliği İle Karlı Bir Yatırım Yapın

Döner Türk milletinin yurt dışında dahi vazgeçemeyip, iş olanağı yarattığı bir lezzettir. 1988 yılında İstanbul da küçük bir işletme kurmuş olan firma sahibi kalitesi ile zamanla büyük döner bayilikleri kurarak ülkemizde ki döner firmalarının en büyüğü haline gelmiştir. Resmi olarak 1999 yılında büyük bir tesis açarak ülkenin dört bir tarafında bayilikler vermeye başlamış. Büyüme politikasını kat ve kat artırmıştır. Bayilik verdiği şubelerden franchise hizmet bedeli almaması da girişimciler için büyük fırsat. Yaklaşık olarak 50 metre karelik bir alanı yeterli gören firma sadece bu işe girmeden önce banka teminatı için temiz bir girişimci sicili istemektedir.  Ayrıca birçok eğitim ve personel desteği sağlayan firma doğal ürün üretimi ile müşteri sayınızı hazır hale getiriyor. Piyasa koşullarının çok altında size döner tedariki sağlıyor. Yatırım için bir miktar sermaye muhakkak gerekli olmakla birlikte banka kredisi işlemleri için de aracılık hizmeti vermektedir. İletişim için; Hadım köy mahallesi Ürgüplü caddesi  No:11  Arnavutköy İstanbul telefon: 0212 771 55 55   bayilik başvurusu için web adresinden ulaşmak isterseniz; buradan ulaşabilirsiniz.

<span
data-mce-type=”bookmark” style=”display: inline-block; width: 0px;
overflow: hidden; line-height: 0;”
class=”mce_SELRES_start”></span>

Kahve Dünyası Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Günümüzün en çok tercih edilen mekanları arasında kahve ve türevlerinin ikram edildiği lüks kafeler yer almaktadır. Büyük alış veriş merkezlerinde ve yakınlarında rastladığımız bu mekanlar ciddi anlamda paralar kazandırmaktadır.  Firmanızın size sağladığı avantajlarınız da çoksa karlı bir girişim olacağını düşünüyoruz. Peki sermayesiz veya düşük yatırımlı hangi firmalar bu şansı veriyor diyorsanız isim isim kahve evlerinin listesi şöyle; ⇒⇒ Fast hazır çay ve kahve , kahve doğası, sokak kahvecisi, kahve durağı, kahve deryası ⇐⇐ gibi firmalar franchise hizmeti sunmaktadır. Aylık kazancını kaba taslak hesaplamak istersek kahve başına en az 10-15 lira kazanıldığında günlük 100 fincan için bin 500 lira eder böyle bir kazanç da aylık bir işletme için çok çok iyi bir kazanç seçeneğidir.

İş kurma başlangıç sermayesi sağlayan bankalara başvurun. 100.000 TL.’ye kadar kredi çekebilirsiniz. (Halkbank Faizsiz Kredi Vermektedir.)

KOSGEB yeni girişimci desteğine başvurun.

Ücretsiz bayilik veren firmalara başvurun.

The post Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar ile 5 Parasız İş Kurmak appeared first on GENEL BİLGİ SİTESİ.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir