Senetle Araba Satan Galeriler 2019 (Hemen Astra Focus Megan)


Yeni bir araç almak için parası yetmeyenlere banka kredisinin dışında araç satışı yapan galeriler taksit yapmaktadır. Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler sayesinde sizde hayalinizdeki araba için bankaya gitmek zorunda değilsiniz. Ülkemizin her noktasında vatandaşa hizmet veren belgeli galericiler vadeli araç satışı yapmaktadır. Senetle veya kredi kartı ile sizde ihtiyacınız olan aracı alabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken ise alacağınız araba için yapılacak olan senet uygulamasıdır.

Peşinatsız Bin Lira Taksitle Araç Satan Yerler

İhtiyacınızı karşılamak için alımını yapmayı düşündüğünüz ikinci el bir araç için vade imkanı veren yerler. ülkemizde bir çok kişi araç almak adına bankalardan kredi çekmekte ve yüksek faizler ödemektedir. Bu durum karşısında sıkıntı yaşayan vatandaşlara galeriler vadeli araç satarak yardımcı olmaktadır. Fiyatı ve modeli çok fazla yüksek olmayan araçları bu yöntem ile rahatlıkla alabilirsiniz. Fiyatı 10 bin lira ile 20 bin lira arasında olan bu tür araçları peşinatsız ayda bin lira taksitle alabilirsiniz. Sizinde ihtiyacınızı karşılamak için bu miktardaki araçlar yeterli olacaksa ayda bin lira taksitle araç alımını yapabilirsiniz.

Peşinatsız Konut Kredisi Nasıl Alınır

Senetle Araba Satan Yerler 2019

Araç almak için yeteri kadar parası olmayanların tercih ettiği bir diğer sistem ise senetle araç alımı olmaktadır. Küçük bir miktarını peşinat olarak vereceğiniz bu alımda geri kalan meblağ kısa veya orta uzunluktaki vadeli olarak verilmektedir. Bu tür araç alımı yapmak isteyenlerin yapacakları senetleri aylık olarak ödeme üzerine yapmaları tavsiye edilmektedir. Tek senet karşılığında yapılan bu tür alışverişlerde zaman zaman sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu neden ile senetle araba satan galeriler ile alışveriş yapmak isteyenlerin her taksit için ayrı ayrı senet imzalamaları yönünde olacaktır. ülkemiz genelinde neredeyse tüm galeriler bu tür satış sistemine devam etmektedir. Sizde ihtiyaç duyduğunuz arabaya bu tür satış sistemini kullanarak sahip olabilirsiniz. Tabi ki bu şekilde satışı yapılan araçların fiyatları peşin satılan araçlara oranla biraz daha fazla olmaktadır. Ama yine de banka faiz oranları ile kıyaslandığında daha uyguna gelmektedir.

 Sıfır Faizli Araç Satışı 2019 Yılı ilanları

Araba almak için yeteri kadar nakit parası bulunmayanlar vadeli araç almanın yöntemlerini araştırmaktadır. Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler, Sıfır faizli araba kredisi veren firmalar ve senetle araç satışı yapan yerler en çok tercih edilenleridir. Bunların arasında bulunan sıfır faizli araç satan yerler ile sizde almak istediğiniz aracı rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Bilindiği üzere yıl sonlarında veya yeni yılın ilk aylarında bir çok araç firması belirli miktarlarda faizsiz kredi kullanmanıza imkan veren kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle almak istediğiniz araç için gerekli olan nakit sıkıntısı çekenler bu faizsiz araç kredisini sıkça kullanmaktadır. Minimum 15 bin lira maksimum 30 bin liraya kadar olan araç kredilerine sıfır faizli olarak kullanabilirsiniz. Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler veya sıfır faizli araç satan yerler ile iletişime geçerek sizde ihtiyacınız olan araca kavuşabilirsiniz.

 Sıfır Faizli Araç Satışı 2019
Sıfır Faizli Araç Satışı 2019

İnternet üzerinde yapılan araştırmalar neticesinde senetle araba satışı yapan pek çok site olduğu görülmektedir. Senet yaptırım gücü olan bir belge olduğundan dolayı iyi düzenlenmesi gerekmektedir. Senet ödenmediğinde ilk yapılacak olan bankalar yolu ile protesto çekmek olmaktadır. Senetler ödenmediği taktirde icra marifeti ile borcun tahsilatı gerçekleşeceğinden dolayı ödemeleri düzenli ve zamanında yapmak gerekmektedir.

Araç alımları için kesinlikle tefecilerin kapısı çalışmamaktadır. Türk Ceza Kanunu’ muzda tefecilik suç kabul edilmektedir. Senetle araç alımına genelde bankalardan kredi çekemeyen kişiler yönelmektedir. Faizlerin ağır olması nedeni ile vatandaşlarımız bu yöntemi çok sık kullansa da en güvenilir yöntem bankalardan kredi çekmek olacaktır. Taşıt kredilerinin güncel faizlerini inceleyerek bu bankalardan kredi çekebilirsiniz.

Taşıt alımlarında kredi kullanıldığında bankalar aracın ancak yüzde 75 ya da yüzde 80′ i kadar kredi kullandırmaktadır. Bu sebeple peşinata sahip olmayanlar da senetle araç alma yöntemini tercih edebilirler. Senetlerin imzalanmasında dikkat edilecek olan konu senede yazılacak olan değer ve senet sayısıdır. Senet sayısı vadeler ile eşdeğer olmaktadır. Örneğin 12 ay taksit yapılıyor ise imzalamanız gereken senet sayısı da 12 olacaktır. Taksitlerin zamanında ödenmesi gerekiyor. Bu firmalar satış işlemi yaparken bankalar gibi müşterilerinin sicillerini incelemiyor. Ancak satış işlemi sırasında kefil sunulması da istenebiliyor.

Bankalar tarafından 2019 yılında geçerli olan güncel ve sıfır faizli bir araç kampanyası bulunmamaktadır. Ancak bazı firmalar senetle yapacakları satışlarda herhangi bir peşinat ya da faiz talep etmeyebilirler.

The post Senetle Araba Satan Galeriler 2019 (Hemen Astra Focus Megan) appeared first on GENEL BİLGİ SİTESİ.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir