Peşinatsız Senetle Araba Veren Galeriler

2.el araç satın almak için bankalardan kredi alamayanlar senetle taksitli araç satın alırlar. Şahıstan elde edemeyecekleri için oto galericilerin kapılarını çalıyorlar.

Galericiler, 20.000, 30.000 veya 40.000 TL gibi araç bedeline göre senetle taksitli olarak araçlarını elden çıkarmak isteyen kişilere satış yapmaktadır. Bu faiz oranı en fazla on iki, en yüksek on dört veya otuz altı ay olabilir. Günümüzde birçok galeri ve hatta firma bu sistemde yer almaktadır.

Param Yok Taksitle Araba Almak İstiyorum

Ne yazık ki, hayalindeki arabayı satın alabilmek için herkesin bankalardan kredi almasına izin verilmiyor. Krediyi Neden Alamıyorum? 10’dan fazla kullanmadığınızın nedeni nedir? Sayfamda bahsettiğim nedenlerden biri nedeniyle bankalar araç kredisi veremez. Bunun bir sonucu olarak taksitli bir araç satın alamayacak mısınız? Bu kesinlikle yanlış! Taksitle araba satın almak, kredi çekemiyorum veya birçok yerden param yok diyenler için mümkündür. Bu yerler nerelerdir?

  • Online Oto Satış Şirketleri
  • Araç galerileri

İlk bakışta, elden taksit ödemeli araba satan yerler için çok az seçenek görünse de, bu yerleri biraz inceledikten sonra durumun çok daha iyi olduğunu göreceksiniz. Görmek istiyorsanız sayfayı okumaya devam edin.

Taksitli İnternetten Araba Satan Güvenilir Firmaların Adresleri

Çok sayıda tüccar işlerini dijitalleştirdi. 2.el araç satan işletmelerde kabul gördü. Bunun için kendilerine özel olarak tasarlanmış web siteleri oluşturdu. Bu internet siteleri üzerinden sadece ikinci el araçlarını satmakla kalmadılar. 20.000, 40.000 TL gibi peşinatlarla araç satın alan güvenilir internet şirketleri hangileri diyorsanız? Bu firmaların adresleri ve isimleri size verilecektir.

  • Otosor => https://www.otosor.com.tr/
  • Otomerkezi => https://www.otomerkezi.net/
  • Wowwo => https://www.wowwo.com/
  • Karataşlar Oto => https://www.karataslaroto.com.tr/
  • Ünsan => https://www.unsanotomotiv.com.tr/
  • Emin Oto => https://www.eminoto.com.tr/

Galeriden Senetle Taksitli Araç Satan Yerler (Sahibinden.com İlanları)

Sahibinden.com, Türkiye’nin en büyük sıfır ve 2.el otomobil satış sitesidir ve onu sizin için tamamen ele geçirdim. Aşağıda göreceğiniz gibi, bunun yeterli olduğunu düşünüyorum. Bu fedakarlığım sonucunda yaklaşık 200 araba galerisine baktım.

Antalya, İstanbul, Eskişehir, Kocaeli ve İzmir gibi birçok ilde senetle veya kredi kartıyla taksit yapan galerilerin yerlerini buldum. Tabii ki Sahibinin yanı sıra aşağıdaki 18 firma sadece elden ödeme veya kendilerinin anlaşmalı finansman kuruluşlarından kredi sağlamamaktadır. Ayrıca, https://www.sahibinden.com/otomobil/galeriden bu bağlantıyı takip ederek ilanların yorumlarına bakabilir ve daha fazla firmayı seçebilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir