Maddi Destek Verecek Beyler Var mıdır? (Aylık 2.000 TL.)


Maddi desteğe ihtiyaç duyan bayanlara maddi yardım yapacak birçok bey bulunmaktadır. Bu beyefendilerin amacı bayan arkadaş edinmek iken, bazı erkekler ise herhangi bir karşılık beklemeksizin yardım etmeyi istemektedir. İş adamları, zenginler, futbolcular ve maddi durumu iyi olan erkekler bu listededir. İstanbul, Ankara,  İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir, Adana, Konya, Kocaeli gibi büyük şehirlerde zengin iş adamlarından tutunda, evlisi bekarı ikinci bir bayan ile arkadaşlık yaşamak isteyen birçok bey, bayanlardan faydalanmak amacıyla maddi destek vereceğini öne sürerek bayan aramaktadır.

MADDİ DESTEK VERECEK BEYLER VE YARDIMLARI

Özellikle de büyük şehirlerde öğrenci olan bayanlara arkadaşlık karşılığında aylık sabit destek verebilecek birçok erkek mevcuttur.

Gerçekten yardım etmek amacıyla, özellikle öğrenci bayanlara burs şeklinde maddi yardım sağlayan beylerde vardır. Ancak bu kişiler haricinde diğer bey efendilerin amacı bellidir.

Paraya İhtiyacı Olan Bayanlar Maddi Destek

Paraya ihtiyacı olan ve bu sebeple erkeklere yaklaşarak maddi destek arayan bayanların bir kısmı tahmin etmeyecekleri kötü yollara sürüklenmekte ve kötü durumlarla karşı karşıla kalmaktadırlar.

Bu sebeple, ev hanımı, öğrenci, evli veya bekar paraya ihtiyacı olan tüm bayanları bu şekilde Maddi Destek Verecek Beyleri aramak yerine, para kazanmayı çalışmayı tercih etmelerini önermekteyiz.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de sadece arkadaş olmak için para vermek isteyen bey bulmak olanaksızdır. Bayanlara ve ihtiyaç sahiplerine maddi yardım yapan yardımsever ve hayırseverlerin bir çoğu yardım kuruluşları ve sosyal yardımlaşma vakıflarına destek sağlamaktadırlar.

Maddi Destek Verecek Beyler Bayanlara Para Yardımı

Hatta bazı beyler, maddi durumu iyi olan ve erkek arayan bayanlara ulaşmaya çalışırlar ki, bu da zurnanın zırt deliği denen bölgedir. Durumu iyi olan bayan hem beyefendiye maddi yardım yapacak, hemde onunla arkadaşlık kuracaktır ki, böyle bir dünya olmadığı ve bu işlerin ülkemizde yerinin olmadığı bir gerçektir.

PARAYA İHTİYACI OLAN BAYANLAR NEREYE BAŞVURMALI?

Eğer herhangi bir ilde öğrenci iseniz ve paraya ihtiyacınız var ise öncelikle yakınlarınızdan başlamanızı öneririz. Çünkü elin oğlu denen beyler sizlere yakınlarınız kadar içten davranmayacaktır. İkinci seçenek olarak;

  • Sosyal Yardımlaşma Vakfı,
  • Belediye Başkanlıkları,
  • Burs veren vakıf ve dernekler,
  • Öğrencilere yardım yapan diğer kuruluşlar

Para yardımı yapan beylerden çok daha hayırlı olacaktır. Bugün Acil Para Lazım Ne Yapabilirim? isimli içerikte  aynı gün paraya ihtiyacı olanların yapmaları gerekenler anlatılmaktadır.

Borç batağına düşen bayanların bir kısmı da denize düşen yılana sarılır misali, tefecilerin yolunu tutmaktadır. İmzalanan boş senetler, vadesi gelen alacaklar birçok bayanın başını yakmaktadır. Türkiye’de tefecilik suçtur. Bu sebeple yasal bir dayanağı olmadığından borç paraya ihtiyaç duyan beyler ve bayanların bu kişilerden uzak durması tavsiye edilmektedir. Zaten zor durumda olan bayanlara boş senet imzalatarak ellerinde ki malları da haciz yoluyla veya zorla almak isteyen birçok kötü niyetli bey ortalıkta dolaşmaktadır. Son dönemde sosyal medya üzerinden iletişime geçerek borç para vereceğini öne süren ve bu sayede peşinat yatırmasını isteyen kişilerin sayısı günden güne artmaktadır.

Bankaların kara listesinde olması nedeniyle kredi çekemeyen kişilerin ise para yardımı yapan beyler yerine bankalara başvurarak kara listeden çıkmaya çalışmaları ve borçlarını taksitlendirerek borç kapatma kredisi çekmeleri uzmanlarca önerilmektedir.

Ev hanımlarının, öğrencilerin veya diğer vatandaşların daha önceden mevcut olan borçları nedeniyle kredi vermeyi reddediyorsa, borçlu olunan banka şubesi ile görüşülerek kara listeye düşmenize neden olan borcun kaynağının taksitlere bölünmesi ve bu sayede kara listeden çıkılması en iyi yöntemdir.

Eğer vatandaşımıza yardım etmek istiyorsanız, bize ulaşın bizde yardıma ihtiyacı olanlara bilgilerinizi paylaşalım.

Sitemizce maddi yardım yapılmamaktadır.

The post Maddi Destek Verecek Beyler Var mıdır? (Aylık 2.000 TL.) appeared first on GENEL BİLGİ SİTESİ.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir