Kredi Çıkaran Danışmanlık Firmaları


Eğer bankalardan kredi çekemiyorsanız, güvenilir bir firmadan veya danışmanlık şirketleri vasıtasıyla hacizlilere, sicili bozuk olanlara, avukatlık veya icralık olanlara komisyon karşılığı ön ödemesiz kredi veren bir firma arıyor iseniz işiniz zor. Çünkü zor durumda olan vatandaşın elinden 3-5 kuruşu da alıp daha kötü duruma düşürmek isteyen o kadar çok dolandırıcı var ki, inanamazsınız! Eğer paraya ihtiyacınız var ise kısa vadede para nereden gelirse gelsin diye düşünmek yerine yarın öbür gün sıkıntıya düşmemek adına sağlam adımlar atmanızı tavsiye ederiz.
Zira Kredi notu kötü durumda olan bir vatandaşın sicil affı ve benzeri mevzuat hükümlerinden yararlanarak borçlarını yapılandırması ve tek bankaya tek borç ödemesine imkan tanınmaktadır. Haricen tefeciye veya komisyoncuya gitmek yerine bilinen birkaç yöntemi kullanarak anında nakit temin etmeniz mümkündür. Gelin bu yöntemleri hep beraber araştıralım.

Çıkmayan Kredi Çıkar mı? Çıkarsa Nasıl Çıkar?

Eğer bir vatandaşı bankalar kara listeye almış ise, kredi notu düşük ise çekmek istediği kredi miktarı kadar bankaya herhangi bir teminat vermesi mümkün değilse yandı! Eğer banka sizin talebinizi reddediyor ise bunun nedeni kredinin taksitlerini geri ödeyebilme konusunda güven vermemenizdir. Bu sebeple aşağıda yazılı olan;

  1. Akbank,
  2. TEB,
  3. İş Bankası
  4. Garanti
  5. Ziraat Bankası
  6. Denizbank
  7. Qnb Finansbank

gibi bankaların hangisine başvurursanız başvurun, kredi çıkartamazsınız. Aracı şahıslara, danışmanlık şirketlerine “kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin” veya “kredi bizden ödemek sizden” gibi sloganlarla yola çıkan kişilere paranızı kaptırmayın. Sizlere birkaç madde ile bankadan kredi çekebilmenin yöntemlerini ve şartlarını sıralayacağım.

1. Kişinin Türk vatandaşı olması ve reşit olması (18 yaş altındaysanız red cevabı alırsınız)
2. Kişinin sabit bir gelirinin olması ve bu gelire ait bordrosunu sunabilmesi (şubeden başvuru yaparsanız birçok banka bunu talep eder. İnternet hariç)
3. Daha önceden ödeyemediği kredi/kredi kartı borçları yüzünden KKB puanlamasının düşük olmaması (Sorgulama da çıkar) Bu puanlamayı öğrenmek isterseniz artık hiçbir ücret ödemeden e-devlet üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.
4. Maaş bordrosunda belirtilen gelirinin, çekeceği kredinin taksitleri için yeterli olması; (Bu hususu şöyle açıklayalım. Örneğin vatandaşın aylık 2.020 TL. asgari ücret maaşı var. Bu maaşının bir kısmını daha önce çektiği kredilerine kesiliyor. Örneğin kişinin daha önce ki borçları yüzünden aylık 1.000 Tl. gibi bir ödemesi varsa, gelirinin 1.000 TL.’ye düştüğünü, bu durumda 2 bin liralık maaşının yüzde 70’i 1.400 TL. iken geriye kalan maaşının yani bin liranın yüzde yetmişi 700 TL. olacaktır. Kişinin aylık ödeyebileceği maksimum kredi taksiti bu kadardır. Yani aylık ödemesi 700 lirayı geçen bir krediyi çekemez. Tabi kara listeye giren şahsın ayda bin bin ödemesi olsa da, borçlarını geciktirmeden ödese de, birçok banka talebine olumlu yanıt vermeyecektir. Sonuç kredi teamülleri gereğince bankanın yetkisindedir.

Kredi Danışmanlık Firmaları

Hepsi tamam da nereden para bulacağız?

Sizlere acizane tavsiyem ne yaparsanız yapın, yasal yollardan para bulun. Bankalara başvuru yapmadan kredi çekip çekemeyeceğinizi bilemezsiniz. Boş yere aracı firmalara komisyon vermek zorunda kalmayın. Banka size olumlu yanıt vermediği taktirde aşağıda ki belirtilen yöntemleri deneyebilirsiniz.

1. Faturalı hat sahibi iseniz, hattın üzerine para çekme,
2. Yakınınızın üzerine kredinizi çekip taksitlerini ödeme,
3. Samsung, Iphone gibi pahalı cep telefonlarını elden taksitle alıp nakite çevirme,
4. Devlet sosyal yardımlarına başvurma,

Güvenilir Kredi Ankara ve Diğer Danışmanlık Firmaları

Başkent Ankara’da güvenilir kredi adında bir firmanın faaliyet gösterdiği ve birçok kişiye çıkmayan krediyi çıkarttığı söylenmektedir. Online yaptığımız araştırma firmanın Ankara Çankaya’da Meşrutiyet mahallesinde olduğu görülebiliyor. Ancak bu firma hakkında olumlu veya olumsuz herhangi bir bilgiye sahip olmadığımızı belirtmek isteriz. İnternette bulunan diğer kredi danışmanlık firmalarından bazıları şunlardır;

Darıcı Finans : Ataç-2 Çankaya/Ankara
Nezih Kredi Danışmanlık Firması: Hacı Bayram Mahallesi Altındağ/Ankara
Her keseye kredi danışmanlık: Kültür Mahallesi Çankaya/Ankara
Kredici: Kazım Karabekir Mahallesi Etimesgut/Ankara
Güçlü Finans Danışmanlık Fidanlık Mahallesi Çankaya/Ankara
Detay Kredi: Meşrutiyet Caddesi Çankaya/Ankara

İstanbul Kredi Danışmanlık Firmaları

Danışmanlık Merkezi: Yeşilköy Mahallesi Bakırköy
Yüksek Finans: Bahçeşehir 1.Kısım Mah Bahçesehir İstanbul
Aktif Kredi: Sultaniye Mahallesi Cumhuriyet Meydanı Esenyurt İstanbul
Kredi kartı borcu taksitlendirme: Fatih İstanbul
Altınkayalar: Hobyar Mh Ankara Cad Eminönü İstanbul
Kredimver: Bahçelievler Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Caddesi İstanbul
Misyonkredi: Halide Edip Adıvar Mahallesi Şişli İstanbul
Krediçözüm: Rasimpaşa Mah. Kadıköy İstanbul
İnterfinans: Kuştepe Mahallesi Şişli/İstanbul
İnteraktifkredi: Mansuroğlu Mahallesi Bayraklı İzmir
Truva: Gürsu Mahallesi Konyaaltı Antalya

Bu firmaların kara listede olan vatandaşa kredi vereceği yönünde bir taahhüdümüz bulunmamaktadır. Danışmanlık hizmeti veren firmalara şahsen başvurmanız ve kredi notunuzu yükseltmeniz yönünde çalışmalar yapmanız bir an önce nakit para bulmanıza yardımcı olabilir.

The post Kredi Çıkaran Danışmanlık Firmaları appeared first on GENEL BİLGİ SİTESİ.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir