Komisyonla Kredi Çıkartan Firmalar İletişim


Son günlerde komisyonla kredi çektirilir ilanları popüler olmaya başladı. Senetle para veren yerlere ilaveten faktoring, ikrazat firmalarına ilaveten sizin yerinize biz kredi çekelim, taksitlerini siz ödeyin modeli hit oldu. Bu durum tamamen kredi komisyoncularının para karşılığı kredi çekmenize yardımı ile olmaktadır.

komisyonla kredi çıkarılır
komisyonla kredi çıkarılır

Komisyon Karşılığında Kredi Verenler İletişim Bilgileri

Genelde KBB notu yerine olan ve sabit maaşı ve gelir belgesi olan kişilere komisyonla kredi çektirilir. Bunun nedeni yüksek limitli kredi çekmek isteyen kişilerin, maaşlarının yetersiz olduğu söylenerek kapıdan çevrilmeleri ve aylık ödeme miktarlarının çekmek istedikleri krediyi ödemeye gücünün yetmemesidir. İşte bu durumda kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi devreye girmektedir. Bu kişilere, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde, sosyal medya da, (facebook twitter) internet sitelerinde rahatlıkla ulaşabilir, telefon numaralarını ve adreslerini alabilirsiniz.

komisyonla kredi
komisyonla kredi

Sizin Yerinize Biz Kredinizi Çekelim Taksitleri Siz Ödeyin

Bu model her ne kadar, kara listede ki vatandaşın yerine, tefeci cemil gibi birinin gidip kredi çekmesi gibi görülse de, aslında kredi yine sizin adınıza çekilmektedir. Kredi komisyoncusu burada sizden aldığı parayla kredinin onaylanmasını sağlamaktadır. Yasal olmayan çeşitli finans kuruluşlarından tefecilerden veya benzer firmalarından kredi ödemelerini kesin olarak yapacak olan ve hatta çektiği komisyonlu krediyi ipotek altına alan kredi komisyoncuları bulunmaktadır.

Komisyon karşılığı kredi vere kişilerden daha akıllı olduğunu düşünen abiler ise, krediyi benim yerime siz çekin, taksitlerini de siz ödeyiverin şeklinde bir düşünceye sahiptirler.

Oldu! Yok öyle bir lahana turşusu!

kredi komisyoncuları
kredi komisyoncuları

Kredi Çıkartılır İletişim

Komisyonla kredi çıkartılır ilanlarına başvuran vatandaşın en büyük problemi kredi notunun düşük olmasıdır. Birçok banka notu düşük olan kişilere kredi vermek istemez. Çünkü vatandaşın daha önce ki borçları çektiği krediyi ödemesini engellemektedir. Bu kişilerin bir çoğunun gelir belgesi ve maaş bordrosu da olmadığı için, ödeme gücü düşük olan kişiler kredi çıkmaz. Kredi çıkmayan vatandaş ta, kredi çıkartılır komisyoncularının peşinde gezmektedir.

 • %15 komisyonla kredi verilir,
 • %5 katkı payı ile kredinizi biz çekelim,
 • %20 komisyonla kara listede olan  herkese kredi imkanı,
 • Acil paraya ihtiyacı olanlara nakit para imkanı

ilanlarından bu firmaların adreslerini, telefon numaralarını, iletişim bilgilerini bularak anında nakit para temin edebilirsiniz.

Sizin Yerinize Biz Kredinizi Çekelim
Sizin Yerinize Biz Kredinizi Çekelim

Komisyonla Kredi Çıkartan Firmalar

İster inanın, ister inanmayın bu firmalardan bazıları profesyonel çalışıyor. Kredi çıkmayan bir müşteriye kredi çıkartma yöntemi adım adım şöyle işliyor.

 1. Müşterinin kişisel bilgileri ve daha önce çektiği kredi miktarları tespit ediliyor.
 2. Kişinin gelir düzeyi, üzerine kayıtlı malları ve borçları mercek altına alınıyor.
 3. Yasal prosedürlere göre kişinin alabileceği, kullanabileceği devlet destekli krediler ve diğer konut, bireysel ve ihtiyaç kredileri masaya yatırılıyor.
 4. Eğer komisyonla kredi isteyen vatandaş, bankalardan red cevabı almış ise, hangi sebeple bankaların kredi vermediği araştırılıyor.
 5. Komisyonla kredi çıkartan firma, kişinin kredi notunu tespit ediyor.
 6. Eğer vatandaşın kredi notu düşükse, bu notun düşük olmasına neden olan mücbir sebep veya borcun asıl kaynağı bulunuyor.
 7. Kişinin birçok bankaya, kredi kartına veya 3. kişilere borçları olabilir ancak bu borçların tümü kişiye kredi çıkmasına engel değildir.
 8. Kara listeye düşmesine sebep olan borcun ödenebilmesi için alternatif kredi, borç kapatma kredisi ve yapılandırma kredisi imkanları değerlendiriliyor. Senetle para veren yerler, kuyumcular, galericiler, yasal faktoringler vs.
 9. Alternatif kredi bulunduğunda, kişi adına taksitlendirilerek çekiliyor ve KKB notunu düşüren borç kapatılıyor.
 10. Kişi adına sicil affı mevzuatı gereğince kara listeden çıkmak için Merkez Bankasına veya diğer kuruluşlara başvurular yapılıyor.
 11. Borcunu yapılandıran ve kara listede olan vatandaşın, 5 yıl KKB süresini beklemeden kara listeden çıkması sağlanıyor.
 12. Tefeci Mustafa gibi kimselerin eline düşmek yerine Komisyonla Kredi Çıkartan Firmalar sayesinde vatandaş borcundan kurmuş oluyor.

Borç Para Veren Kredi Komisyoncuları

Bu işlemler sayesinde 11 adında firma sicili bozuk olan kişilere belli bir pay alarak (komisyon) kredi veriyor.

Eğer imkanınız var ise akrabalarınızdan borç para arayın.

Kredi kartınız ile 1.000 Tl. veya 2.000 Tl. kredi çekin.

borç para veren komisyoncular
borç para veren komisyoncular

Bu para da işinizi görmez ise, kredili mevduat limitinizi kullanın.

Kredi kartınızda nakit avans limitiniz yoksa, yeni bir kredi kartı alarak senetle altın satan kuyumculardan altın satın alıp bozdurun.

Komisyonla kredi veren firmalara başvurmadan önce bu ihtimalleri değerlendirin. Boşu boşuna para ödemeyin! En son başka çareniz yoksa iletişim kurun.

The post Komisyonla Kredi Çıkartan Firmalar İletişim appeared first on Senetle Kredi Borç Para Verilir.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir