ING Kredi Kartı Başvurusu – Anında Onaylı Krediler


Enpara

Enpara.com


Masrafsız Kredi Kartın Hazır!

Yıllık Ücret

Ücretsiz

HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

ING Bank, Bonus avantajlı dünyasını ING Bonus kart ile sunuyor. Sizlere avantajlı bir dünyanın kapılarını açan ING Bonus Card ile yüzlerce markada harcadıkça kazanabilirsiniz. Bu kredi kartına yeni sahip olan kişileri için ilk ay yapacakları alışverişler için %20, toplamda ise 100 TL Bonus hediye ediliyor. ING tarafından sunulan kredi kartları ING Bonus Card, ING Bonus Plus Card ve ING Bonus Premium Card şeklindedir. ING kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve kredi kartı detayları nelerdir açıklayalım;

ING kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

ING Bankın avantajlı olan ve pek çok alanda ücretsiz asistan hizmetleri bulunan bu kredi kartına hemen sahip olmak için birden fazla başvur kanalını kullanabilirsiniz. Kredi kartı başvurularınızı web sitesinden, mobil bankacılıktan, internet bankacılığından, banka şubelerinden ya da müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz.

ING kredi kartı başvurusu web sitesinden nasıl yapılır?

Bu kredi kartına oturduğunuz yerden sahip olmak için web sitesinden bulunan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bu başvur formunu doldurmak için size yardımcı olacak aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

 • İlk adım olarak https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/bonus-kredi-karti-basvuru adresine tıklayın. Bu adres sizi direkt olarak başvuru sayfasına ulaştıracaktır.
 • Karşınıza açılan sayfada yer alan bilgileri eksiksiz olarak girin.
 • İlk adımda başvuru için ön bilgiler alınır. Kimlik numarası, cep telefonu ve ekrandaki doğrulama kodu bilgilerini girdikten sonra “devam” kısmına tıklayın.
 • Ön başvurunuz bu şekilde alınıp onaylandıktan sonra ürün detayı kısmına gelirisiniz. Burada, kartınızla ilgili bilgiler verilir ve sizden adres bilgileriniz, iş bilgileriniz ve çalışma bilgileriniz istenir. Bu bilgileri de eksiksiz olarak doldurmalısınız.
 • Ardından sözleşmeler ekranı gelecektir. Ekrandaki sözleşmeleri onayladığınızda, kredi kartınızı almak için gerekli evrakları imzalamış sayılırsınız.
 • Dördüncü ve son adımda ise ürün açılışınızı yapabilir ve kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Onaylana kredi kartınızı hemen banka şubelerinden alabilir ya da kartınızın adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

ING kredi kartı başvurusu mobil bankacılık üzerinden nasıl yapılır?

Banka müşterisi olan kişiler tüm bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde, bulundukları yerden gerçekleştirmek için ING Mobil uygulamasını kullanabilirler. Bu uygulamayı kullanarak aynı zamanda kredi kartı başvurunuzu da yapabilirsiniz. Bu başvuru için size kolaylık sağlaması açısından aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

 • İlk olarak cep telefonunuzun Google Play ya da Apple Store mağazalarına girmeniz ve ING Mobil uygulamasını cep telefonunuza yüklemeniz gerekir.
 • Uygulamayı ücretsiz olarak cep telefonunuza indirdikten sonra giriş yapmalısınız.
 • Giriş için sizden istenen müşteri numarası ya da kimlik numarası ve şifre bilgilerini girmelisiniz.
 • Ardından cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girdikten sonra uygulamaya girişinizi sağlayabilirsiniz.
 • Menü kısmına gelerek “kredi kartı / kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen kısa birkaç bilgiyi girdikten sonra başvurunuzu hemen tamamlayın.
 • Başvuru sonucu en kısa süre içinde tarafınıza bildirilir ve onaylanan kredi kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

ING kredi kartı başvurusu internet bankacılığından nasıl yapılır?

İnternet bankacılığı, ING Bank şubelerine gitmek zorunda kalmadan tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde banka şubelerinden yapacağınız çok sayıda işlemi ücretsiz olarak ve kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerden biri de kredi kartı başvurusudur. ING kredi kartı başvurusu için internet şubesini kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • İlk adımda sizi giriş ekranına yönlendirecek olan https://internetsubesi.ing.com.tr/WebApplication.UI/Default.aspx adresin tıklamanız gerekir. Bu linkten bireysel giriş yapabilirsiniz. Kurumsal girişler için ING Bank’ın ana sayfasının sağ üst köşesinde bulunan “internet şubesi” kısmından kurumsal girişi seçmelisiniz.
 • Karşınıza açılan sayfada yer alan kimlik numarası ya da müşteri numarası ve şifre bilgilerini girmelisiniz. Eğer bunalır bilmiyorsanız kartınızın son dört hanesini mesaj atarak ya da müşteri temsilcisini arayarak da öğrenebilirsiniz.
 • Dilerseniz giriş için QR kodunu da kullanabilirsiniz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girdikten sonra girişiniz sağlanır.
 • Menü kısmına gelerek “kredi kartları / kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin ve sizden istenen kısa bilgileri girin.
 • Başvurunuz hemen alınır ve aynı gün içinde, hatta dakikalar içinde sonuçlanır. Cep telefonunuza gelen sonuç olumluysa, kredi kartınız hemen teslim edilir.

ING kredi kartı başvurusu banka şubelerinden nasıl yapılır, hangi belgeler gerekir?

ING kredi kartı başvurusu yapmak için online kanallarla uğraşmak ya da form doldurmak istemiyorsanız, başvurularınızı banka şubelerinden de yapabilirsiniz. Üstelik banka şubelerinden kredi kartınızı anında alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu başvuru için banka müşterisi olan kişilerin yanlarında yalnızca kimlik belgelerini bulundurmaları yeterli olur. Banka müşterisi olmayan kişiler ise yanlarında aşağıdaki belgeleri götürerek, başvuru işlemlerini hızlandırabilirler.

 • Yanınıza mutlaka kimlik belgenizi ya da ehliyet, pasaport belgelerinden birini almalısınız.
 • İkametgâh bilgileriniz güncel değilse ikametgâh belgesi ya da oturduğunuz evin adresinin açıkça yazılı olduğu bir adet fatura belgesi
 • Maaşlı olarak çalışıyorsanız maaş bordrosu ya da çalıştığınız iş yerinden alacağınız maaş yazısı ile birlikte imza sirküleri
 • Esnaflık ya da şirket gelirleriniz varsa gelir bilançosu ile birlikte diğer şirket evrakları
 • Sigorta primlerinizin yazılı olduğu hizmet dökümü belgesi

Bu belgeler ile bankaya kredi kartı için başvuru yaptığınızda kartınız hemen onaylanır ve anında kartınızı alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

ING kredi kartı başvurusu müşteri hizmetlerinden nasıl yapılır?

Müşteri hizmetlerini arayarak da kart başvurusu yapmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Banka şubeleriyle ya da online kanallar ile uğraşmak istemiyorsanız, hemen 0850 222 06 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Karşınıza çıkan telesekreterin yönlendirmesi ile müşteri temsilcisine bağlanabilir ve kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Telefonda gerekli bilgiler sizden istenir ve hemen başvurunuz yapılır. Başvurunuz tamamlandıktan sonra onaylanan kredi kartınız adresinize teslim edilir. Bu başvuru aynı gün içinde sonuçlanacaktır.

ING Bonus kredi kartının özellikleri nelerdir?

Bu kredi kartı sizlere avantajlı dünyanın kapılarını açar. Kredi kartınızı hem yurt içinde hem yurt dışında binlerce üye iş yerinde güvenle kullanabilirsiniz. Bu kredi kartının sizlere sağladığı ayrıcalıkları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Kredi kartınızdan harcama yaptıkça bol bol Bonus puan kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz puanları isterseniz hemen bedava olarak harcayabilir isterseniz de biriktirerek daha sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Ne kadar çok Bonus puan kazanırsanız Bonus Plus ya da Bonus Premium kartlarına terfi etme şansınız o kadar çok artar.
 • ING kredi kartına sahip olan Bonus destek paketinde yararlanabilirler. Bu destek paketi sayesinde ihtiyaç duyduğunuza anlarda ücretsiz asistan hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda acil sağlık hizmetleri ile birlikte çekici ve çilingir gibi pek çok hizmetten de ücretsiz olarak faydalanma imkânı bulabilirsiniz.
 • Kredi kartı şifrenizi almak için kartınızın son 4 hanesini ŞİFRE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra yazarak, 2205’e gönderebilir ve hemen alabilirsiniz.

ING Bonus Card ile harcadıkça kazanın;

Bonus kartın tüm avantajlarına, artık ING Bonus kart ile kolayca ulaşabilirsiniz. Yüzlerce markada harcadıkça kazanabileceğiniz Bonus karta ulaşmak artık çok kolay. Üstelik henüz ING Bonus kartınızı yeni aldıysanız, yapacağınız ilk ay harcamalarınız için %20, toplamda ise 100 TL Bonus hediye kazanırsınız. Kredi kartınızdan kazandığınız Bonuslarınızı anında harcayabilir ya da biriktirerek, daha sonraki alıverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.

ING Bonus kartınızı aldığınızda ve harcama yaptığınızda Bonus Plus ve Bonus Premium karta yükselme imkânı elde edersiniz. ING Bonus kart sahibeyseniz, ihtiyaç duyduğunuz tüm asistan hizmetlerine bedava sahip olabilirsiniz. Çilingirden acil sağlık hizmetine kadar çok sayıda alanda +destek hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bu karta hemen sahip olmak için başvurularınızı web sitesinden yapabilirsiniz. Başvuru için ING Mobil ya da internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Kartınızın şifresini de tek bir mesaj ile hemen alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Banka müşterisi olmasanız bile kredi kartı almak için saniyeler içinde başvuru yapabilirsiniz. Kartınızın limiti aylık gelirinize göre belirlenecektir. ING Bonus kartınızı dünyanın her yerinde, güvenle kullanabilirsiniz.

ING Pegasus Bol Bol Premium Kart;

ING Pegasus kredi kartı, sizleri ayrıcalıklar ile buluşturacak olan bir karttır. Bu kredi kartına sahip olanlar pek çok ayrıcalığın ve avantajın da sahibi olurlar. Sizlere ING Pegasus kartın ayrıcalıklarını açıklayalım;

 • Sabiha Gökçen havaalanına ücretsiz ve hızlı geçiş yapabilirsiniz.
 • Sabiha Gökçen havaalanında %50 indirimi olarak lounge hizmeti kullanabilirsiniz.
 • Sabiha Gökçen havaalanında %50 indirimli olarak vale hizmeti kullanabilirsiniz.
 • Yapacağınız uçak seyahatlerinizde indirimli seyahat sigortası ve daha pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.
 • ING Pegasus kredi kartınızla yapacağınız tüm mal ve hizmet alımlarınızdan, 100 lira için 50 lira bol puan kazanabilirsiniz.
 • Pegasus havayollarından yapacağınız uçak seyahatlerinizde 100 liralık alışverişiniz için 100 lira bol puan kazanırsınız.
 • ING Pegasus kartın yıllık kullanım cüreti 220 liradır.

Bu kredi kartına hemen sahip olmak için SMS bankacılığından başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuruyu yapmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek, PGS yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazmanız ve 2205’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

ING Bank ev hanımlarına kredi kartı;

ING Bank ev hanımlarına kredi kartı veriyor mu sorusu, en çok merak edilen ve araştırılan sorular arasında yer alır. ING Bank dijital bankacılık hizmeti sunan, düşük kredi notuna bile uygun faiz oranlarında kredi veren bir bankadır. Doğal olarak bu bankadan ev hanımları da kredi kartı sahibi olabilmektedir. Ev hanımlarının bu bankadan kredi kartı alabilmesi için aylık ek gelir beyan etmeleri gerekir. Bunun dışında ev hanımlarının kredi notu varsa ve bu not 1500’ün üzerindeyse, gelir durumuna bakılmadan kredi kartı verilir. Eğer ev hanımları kendi adlarına sigorta pim yatırıyorlarsa, ING Bank’tan kredi kartı almaları çok daha kolay olacaktır.

Ev hanımlarının bu bankadan kredi kartı alabilmesi için ING e-turuncu hesap açtırmaları da yeterlidir. Eğer e-turuncu hesap sahibi olursanız ve 6 ay boyunca bu hesapta birikim yaparsanız, kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu durumda kartınız hemen onaylanır ve kullanmaya başlayabilirsiniz. ING Bank kredi kartına anında sahip olmak için başvurularınızı banka şubelerinden de yapabilirsin

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir