İlan sitesi Sahibinden’e erişilemiyor! Şirketten açıklama geldi


İlan sitesi Sahibinden.com’a bir süredir hem web sitesi hem de uygulama üzerinden erişim sağlanamıyor. Siteye giriş yapmak isteyen kullanıcılar, “Sunucu erişim sorunu-belirtilen ada sahip bir sunucu bulunamadı” uyarısı ile karşılaşırken, ortaya önemli bir iddia atılmış durumda. Şirketin domain (alan adı) ücretini ödemediği ve başka bir firmanın alan adını satın aldığı öne sürülürken, firmadan konu hakkında açıklama geldi.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Sahibinden‘in sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada, “Alan adı hizmeti sağlayan firmayla yaşadığımız teknik bir sorun nedeniyle platformumuza şu anda erişim sağlanamamaktadır. Sorunun en kısa sürede giderilmesi için ilgili firmanın çalışmaları devam etmekte olup konu çözüldüğünde yeniden bilgilendirme yapılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyururuz.” denildi.

İlan sitesi sahibinden'e erişilemiyor! Şirketten açıklama geldi

“ALAN ADI BAŞKA FİRMA TARAFINDAN SATIN ALINMADI”

Sahibinden şirketi alan adının başka bir şirket tarafından satın alındığı iddialarıyla ilgili ikinci bir açıklama yaptı. İddiaların yalanlandığı açıklamada, “Medyada yer alan sahibinden.com alan adının başka bir kişi / firma tarafından satın alınmış olması, alan adının yenilenmemesi haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Alan adı hizmeti aldığımız firma sorunun en kısa sürede giderilmesi için gerekli çalışmaları sürdürmektedir. Konu çözüldüğünde yeniden bilgilendirme yapılacaktır.” denildi.

İlan sitesi Sahibinden'e erişilemiyor! Şirketten açıklama geldi

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞMURU

Kullanıcılar sosyal medyada konu hakkında yüzlerce paylaşım yaptı. İşte yapılan yorumlardan bazıları;

İlan sitesi Sahibinden'e erişilemiyor! Şirketten açıklama geldi

İlan sitesi Sahibinden'e erişilemiyor! Şirketten açıklama geldi

İlan sitesi Sahibinden'e erişilemiyor! Şirketten açıklama geldi

Sahibinden Teknoloji Ekonomi Haberler

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir