Halkbank Kredi Kartı Başvurusu – Anında Onaylı Krediler


Enpara

Enpara.com


Masrafsız Kredi Kartın Hazır!

Yıllık Ücret

Ücretsiz

HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

Halkbank kredi kartının ismi Paraf’tır. Paraf kartın bireysel ve ticari müşteriler için farklı çeşitleri sunulmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında hemen hemen her noktada güvenle kullanabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz bu kartın çok sayıda kampanyası ve avantajı bulunur. Kredi kartından kullanacağınız onlarca özellik ile rahat alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Halkbank kredi kartı başvurusu ve kart detayları hakkında bilgi verelim;

Halkbank kredi kart başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank tarafından sunulan Paraf ya da Parafly karta başvuru yapmak için birden fazla seçeneğiniz bulunur. Başvurularınızı banka şubelerinden, Halkbank Dialog merkezinden, internet bankacılığından, cep şubeyi kullanarak, web sitesindeki başvuru formunu doldurarak ya da SMS bankacılığından yapabilirsiniz. Bu başvuruları kolayca yapabilmeniz için detaylı olarak açıklayalım;

Halkbank kredi kartı başvurusu web sitesinden nasıl yapılır?

Halkbank kredi kartı başvurusu yapmak için saniyelerinizi ayırarak kısa bir form doldurmanız yeterlidir. Bu forma nasıl ulaşacağınızı ve nasıl dolduracağınızı açıklayalım;

 • Hızlı başvuru linki olan https://www.parafcard.com.tr/Hizli_Basvuru adresine tıklayın.
 • Karşınıza açılan sayfadan kart seçiminizi yapın.
 • Ardından kimlik numaranızı, doğum tarihinizi girip “ben robot değilim” kısmını işaretleyin.
 • Son olarak “devam” kısmına tıklayın. Ön bilgileriniz alındıktan sonra diğer gerekli bilgilerin girileceği sayfaya yönlendirilirsiniz.
 • Cep telefonunuzu ve kişisel bilgilerinizi girdikten sonra kart başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz aynı gün içinde sonuçlanır. Onaylanan kart başvurunuz için banka temsilcileri tarafından aranırsınız ve istediğiniz bir adrese kredi kartınızı yönlendirebilirsiniz.

Halkbank kredi kartı başvurusu SMS bankacılığından nasıl yapılır?

SMS bankacılığını kullanarak Halkbank kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir;

 • Cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek kart türünü büyük harflerle yazın.
 • PARAF ya da PARAFLY yazdıktan sonra bir boşluk bırakın. Kimlik numaranızı yazın ve tekrar boşluk bırakarak aylık gelir bilginizi yazın.
 • Bu mesajı 3452 numarasına gönderin.

Bu mesaj için banka tarafından herhangi bir ücret alınmaz. Yalnızca operatörünüz tarafından bir mesaj karşılığında ücretlendirilirsiniz.

Halkbank kredi kartı başvurusu Halkbank Dialog merkezinden nasıl yapılır?

İnternet siteleri ile uğraşmak ya da banka şubelerinde sıra beklemek istemiyorsanız, Halkbank Dialog merkezini arayarak da kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için yalnızca 0850 222 0 400 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Karşınıza çıkan telesekreterden müşteri hizmetlerine bağlanarak kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi iletirsiniz.

Müşteri temsilciniz sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, telefondan onayınızı alarak hemen başvurunuzu tamamlar. Konuşmalarınız kayıt altında olduğu için telefondan vereceğiniz onay yeterlidir, tekrar imza atmanıza ya da form doldurmanıza gerek kalmaz. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda başvurunuz yapılır. Başvuru onayınız hemen belli olur. Kartınız onaylanırsa adres bilgileriniz istenir ve Paraf kartınız adresinize teslim edilir.

Halkbank kredi kartı başvurusu internet şubesinden nasıl yapılır?

Kredi kartı başvurunuzu ve daha pek çok bankacılık işlemini internet şubesinden yapabilirsiniz. Bu kanaldan başvuru yapabilmek için bu bankanın müşterisi olmanız gerekir. Banka tarafından size özel olarak verilen müşteri numarasını ve internet şifresini kullanmalısınız. İnternet şubesinden Halkbank kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

 • İnternet şubesine bireysel olarak giriş yapmak için https://sube.halkbank.com.tr/InternetBankingHost/HostLogin?CustomerType=Retail adresine tıklayın.
 • Karşınıza yeni bir sayfa açılacaktır.
 • Bu sayfada yer alan bölümlere kimlik numarası ya da müşteri numarası ile birlikte şifrenizi yazmalısınız.
 • Ardından halk yatırım ya da internet şubesi kısımlarından birini seçerek istediğiniz kanala ulaşmalısınız.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girdikten sonra internet şubesi girişiniz tamamlanır.
 • Menü kısmına gelerek “başvurular / kredi kartı başvuru” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen aylık gelir gibi kısa bilgileri girdikten sonra hemen başvurunuzu yapın.
 • Başvurunuz kısa süre içinde sonuçlanır ve sonucu cep telefonunuza mesaj olarak iletilir. Onaylanan kredi kartınızı isterseniz adresinize isteyebilir isterseniz de banka şubelerinden teslim alabilirsiniz.

Halkbank kredi kartı başvurusu mobil bankacılıktan nasıl yapılır?

Paraf kredi kartının avantajlı dünyasına hemen katılmak için mobil bankacılık uygulamasını da kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler Halkbank mobil uygulamasını cep telefonlarına indirerek hemen kredi kartı başvurularını yapabilirler. Bu başvuru için de banka tarafından size verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanmanız gerekir. Bu bilgilere sahip değilseniz banka şubelerinden ya da Halkbank Dialog merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Bu başvuru yapabilmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır;

 • Cep telefonunuzun ücretsiz program indirme mağazasına girerek Halkbank Mobil araması yapın.
 • Karşınıza çıkan uygulamayı ücretsiz olarak indirin.
 • Uygulamaya giriş için sizden istenen müşteri numarası ya da kimlik numarası ile birlikte şifrenizi girin. Şifrenizi bilmiyorsanız “şifre al” bölümüne tıklayarak hemen alabilirsiniz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girdikten sonra uygulamaya girişinizi sağlayın. Bu güvenlik kodu güvenli giriş yapabilmeniz için tek kullanımlık olarak gönderilmektedir.
 • Menü kısmına gelerek “başvurular / kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen kısa birkaç bilgiyi de girdikten sonra hemen başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz kısa süre içinde sonuçlanır ve kredi kartınız onaylanırsa, en kısa sürede adresinize gönderilir. Dilerseniz, kartınızın banka şubelerine gelmesini de isteyebilirsiniz.

Halkbank kredi kartı başvurusu banka şubelerinden nasıl yapılır?

Kredi kartınızı almak için online kanalları kullanmak, telefonla dakikalarca konuşmak ya da form doldurmak istemiyorsanız, banka şubelerinden başvuru yapmayı da tercih edebilirsiniz. Banka müşterisiyseniz başvuru için yanınızda yalnızca kimlik belgesi bulundurmanız yeterlidir. Eğer banka müşterisi değişseniz yanınıza aşağıdaki belgeleri alarak gitmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede başvuru işlemlerinizi hızlandırırsınız ve başvurunuzun onaylanma ihtimalini arttırırsınız. Sizden istenecek olan belgeler şunlardır;

 • Kimlik belgesi
 • Maaşınızın yazılı olduğu bir belge ya da maaş bordrosu
 • Sigorta primlerinin yazılı olduğu hizmet dökümü belgesi
 • İkamet ettiğiniz adresin açıkça yazılı olduğu bir adet fatura ya da ikametgâh belgesi

Bu belgeleri banka temsilcinize teslim ettiğinizde başvurunuz hemen yapılır. Aynı gün içinde sonuçlanan başvurunuz olumluysa, kartınız en kısa sürede adresinize gönderilir.

Halkbank kredi kartı başvurusu nasıl takip edilir?

Halkbank kredi kartı başvurusu için yukarıdaki yöntemlerden herhangi birini yaptıysanız ancak sonucu henüz gelemdiyse ve hemen öğrenmek istiyorsanız size en yakın banka şubelerine gidebilir, mobil şubeyi ya da internet şubesini kullanabilir ya da Halkbank Dialog merkezini arayabilirsiniz. Bu kanallar aracılığı ile yapmış olduğunuz kart başvurusunu takip edebilir ve ne aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Halkbank Paraf kredi kartı özelikleri nelerdir?

Bu kredi kartı, dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz ve çeşitli avantajları ile yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir karttır. Bu kartın sayısız kampanyasının yanında aşağıdaki özelliklerinden de 7/24 faydalanabilirsiniz.

Paraf günüm özelliği;

Paraf Günüm özelliği ile size özel ayrıcalıkların tadını çıkarabilirsiniz. Bu özellik ile hem kampanyalarınızı hem de kampanya zamanlarını kendiniz belirlersiniz. Ayda bir kez olmak üzere sizin istediğiniz bir günde %5 indirim, 2 ay erteleme, 5 kat paraf para ya da +4 taksit avantajından faydalanabilirsiniz. Bu özellikten yararlanmak için ise;

 • İstediğiniz kampanya kodunu
 • Kartınızın son dört hanesini
 • Belirleyeceğiniz bir günü aralarında boşluk bırakarak mesajlar kısmına yazmanız ve 3404 numarasına SMS olarak göndermenizdir.

Kampanya kodları ve detayları hakkında bilgi almak için https://www.parafcard.com.tr/91-paraf_gunum adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu kampanyadan yalnızca ayda bir kez yararlanabilirsiniz.

Halkbank paraf kart, parafüstü özelliği;

Halkbank paraf kartın en kullanışlı özelliklerinden bir de parafüstü özelliğidir. Parafüstü özelliğini kullanarak ayda 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Bu özellikten yararlanabilmek için paraf kredi kartınızı, Halkbank POS üyesi olan iş yerlerinde kullanmanız gerekir. Bu POS’lardan yapacağınız tek seferde ve peşin olan 100 lira ve üzerindeki harcamalarınız için en fazla 9,99 lira kazanırsınız. Bir ayda toplama kazanacağınız indirim tutarı ise 25 liradır.

Halkbank paraf kremi kartının bu avantajlı özelliğinden hemen yararlanabilmek için cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek PARA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son altı hanesini yazmanız ve 3404’e kısa mesaj göndermeniz gerekir. Bu özellikten yararlanabilmek için katılım mesajınızı, harcama yapmadan önce göndermeniz gerekir. Bu kampanya müşteriye özel olarak sunulmaktadır. Katılım mesajınız gönderdiğiniz telefon numarası ise Halkbank’ta kayıtlı olan telefon numaranız olmadır.

Halkbank paraf kartınız ile parafüstü özelliğine katılmak için göndereceğiniz tüm mesajlar ücretsizdir. Bu kampanyadan yalnızca TL ekstresi olan kartlar faydalanabilmektedir. Kampanya katılım mesajında göndermiş oldunuz kart numarası dışında olan aynı müşteriye ait kredi kartları için de kampanya geçerli olacaktır.

Halkbank paraf karttan arta paraf para özelliği;

Halkbank paraf kredi kartı sahibi olanlar artan paraf para özelliği ile artık kazandıkları parafparaları daha değerli olarak kullanıyor. Harcamanıza göre kazanacağınız parafparaları, artan parafpara özelliğiyle katlayabilirsiniz. Paraf kredi kartı sahibi olanlar 1.500 lira ve üzerindeki harcamaları için ekstra olarak %20 parafpara kazanabiliyor.

Paraf Gold kredi kartı sahibi olanlar artan paraf para özelliğinde daha fazla kazanırlar. Buna göre 1.500 ve 5.000 lira arasındaki harcamaları için ekstra %20, 5.000 liranın üzerindeki harcamaları için de ekstra %30 paraf para kazanabilirler.

Paraf Platinum kart sahibi olanlar ise 1.500 ile 10.000 lira arasındaki harcamaları için ekstra olarak %30, 10.000 liranın üzerindeki harcamaları için de %50 ekstra paraf para kazanabilirler.

Arta paraf para uygulamasından faydalanmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek Artan yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son altı hanesini yazarak 3404’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Artan paraf para özelliği ayda bir kez kullanılır ve her ay tekrarlanır. Bir ayda bu özellikten toplam olarak 100 TL parafpara kazanabilirsiniz. Bu uygulama yalnızca tek kart için geçerlidir. Her kart için ayrı ayrı başvuru yapılması gerekir.

Halkbank esnaf kredi kartı başvurusu;

Halkbank, esnaflar için de özel olarak kullanabilecekleri ve esnaflar için farklı ayrıcalıklar sunan Paraf Esnaf kredi kartını sunmaktadır. Bu kart esnafın gücüne güç katmak amacı ile çıkarılmıştır. Esnaflar bu kredi kartını hem banka kartı hem de kredi kartı olarak kullanabilirler. Bu kartı kullanarak ödemelerinizi isterseniz banka hesabınızdan isterseniz de kredi kartınızdan yapabilirsiniz. Ayrıca kartınızda bulunan temassız özelliği sayesinde 250 liraya kadar olan ödemelerinizi, temassız olarak yapabilirsiniz.

Paraf Esnaf kredi kartınızı kullanarak mal ve hizmet alımlarınız için vadeli işlem ya da taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Bunların yanında çek ve senet işlemlerinizi kartınız üzerinden gerçekleştirebilir ve nakit akışınızı düzenleyebilirsiniz. Halkbank paraf esnaf kredi kartı başvurusu yapmak için https://www.parafcard.com.tr/Hizli_Basvuru adresini kullanarak hızlı başvur formunu doldurabilirsiniz. Bu kredi kartına hemen sahip olmak için baka şubelerini de ziyaret edebilirsiniz.

Bu kredi kartında bulunan aylık indirim ve ekstra taksit avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Üstelik paraf kartı tüm avantajlı özelliklerinden de yaralanabilirsiniz. Kredi kartınızı, esnaflar özel sunulan dost hesabınızla birleştirerek, anında para çekimi de yapabilirsiniz.

Halkbank kredi kartı işlemleri;

Halkbank kredi kartınız yani Paraf katınız varsa ve kartınızla ilgili birkaç işlem yapmak istiyorsanız, bu işlemleri internet bankacılığına kayıt olarak, oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ilgili yapabileceğiniz işlemleri mobil şubede ya da internet şubede bulabilirsiniz. Bu dijital kanalları kullanarak kartınızın bakiyesini görüntüleyebilir, çeşitli kampanya katılımlarınızı gerçekleştirebilir, borç ödeme yapabilir, kartınızdan havale ya da EFT gönderimi yapabilir, kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilir veya kartınıza bağlı ek kart tanımlayabilirsiniz.

Bütün bunlar ve çok daha fazla işlemi yapabileceğiniz bir başka kanal da Halkbank müşteri hizmetleridir. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra Halkbank kredi kartı işlemleri menüsünden yapabileceklerini; kart bilgilerini öğrenme, mail order açma ya da kapatma, kredi kartı borç ödeme, kredi kartı için iletişim bilgileri güncelleme, nakit avans çekme, limit artırım ya da indirim talebi yapma, paraf para işlemleri, kredi kartına hesap bağlama ya da silme, kredi kartına otomatik ödeme talimatı verme, iptal ya da değişiklik yapma, kayıp çalıntı bildirimi yapma gibi işlemlerdir.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir