Gizli kamerayla kaydedilen Türk doktorun görüntüleri İngiltere’de gündem olduTürkiye’deki sıhhat turizminin artmasıyla beraber Türkiye’ye gelip hem dinlence meydana getiren hem de güzel duyu ameliyat olan İngilizlerin sayısı her geçen gün artarken dikkat çekici bir haber internasyonal kamuoyunun gündemine oturdu.

GÖRÜŞMEYİ GİZLİ KAMERAYA ALDI

İngiltere’nin oldukca okunan bulvar gazetelerinden The Sun, İngiliz hastalarla tanışmak ve tanıtım yapmak için İngiltere’ye tur düzenleyen bir Türk firmanın tanıtım etkinliğine katıldı. İngiltere’deki bir otelde meydana getirilen tanıtımda kalça kaldırma ameliyatı olmak isteyen hasta kılığına giren bir karı, Türk doktorla görüşmesini gizli saklı kameraya kaydetti.

PANTOLUNUN İNDİRİP KALÇASINI İNCELEMEYE BAŞLADI

Türkiye’de oldukca daha ucuza meydana getirilen “Brezilya tipi kalça kaldırma ameliyatını” olmak istediğini söyleyen hanım, otel odasında doktorla görüştü. Oldukca azca İngilizce bilmiş olduğu belirtilen ve bir çevirmen vesilesiyle konuşan Türk doktorun hanıma yaptıkları da gündem oldu. Otel odasında adam aniden kadının pantolonunu indirdi ve kalçasını incelemeye başladı.

Gezim Sıhhat Dünya Iktisat Haberler

Related Posts