Garanti Kredi Kartı Başvurusu – Anında Onaylı Krediler


Enpara

Enpara.com


Masrafsız Kredi Kartın Hazır!

Yıllık Ücret

Ücretsiz

HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

Garanti Bankası Bonus adı altında pek çok çeşidi ile kredi kartı sunmaktadır. Taraftardan kamuya, öğrenciden daha pek çok kesim hitap eden kredi kartları ile çok sayıda avantaj sağlayan bu kredi kartı, dünyanın her yerinde kullanılabilme özelliğine sahiptir. Her ay yenilenen yüzlerce kampanyadan yararlanarak ekstra Bonus Puan kazanabilir ve yüzbinlerce üye işyerinde, bu kazandığınız puanları bedavaya harcayabilirsiniz. Garanti kredi kartı başvurusu için hangi yöntemleri nasıl kullanabileceğinizi detaylı olarak açıklayalım;

Garanti kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, hangi yöntemler kullanılır?

Garanti Bankasının kredi kartı çeşitleri Bonus, Shop&fly, miles&smiles ve Amerikan Express Card şeklindedir. Her kredi kartının kendine özel avantajları ve özellikleri bulunur. Bu kredi kartlarına başvuru yapmak için bankanın resmi internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabilir ve kart tercihinizi oradan yapabilirsiniz. Ayrıca kart başvuru için bank şubelerini, internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Diğer bankalarda olduğu gibi Garanti kredi kartı başvurusu için müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Sizler bu başvurularınızı nasıl yapacağınızı, rehber olması açısından detaylı şekilde açıklayalım;

Garanti kredi kartı başvurusu banka şubelerinden nasıl yapılır?

Banka müşterisi olun ya da olmayın kart başvurularınızı banka şubelerinden yapabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler tüm bilgileri bankada mevcut olduğu için yanlarında yalnızca kimlik belgelerini bulundurarak kredi kartı başvurularını yapabilirler. Banka müşterisi olmayanlar ise kredi kartı başvurusu için yanlarında aşağıdaki belgeleri bulundururlarsa hem işlemlerini hızlandırabilir hem de başvurularının onaylanma ihtimalini arttırabilirler.

 • Ehliyet belgesi, pasaport ya da kimlik belgesi
 • Maaş bordrosu, maaş yazısı ya da aylık gelirinizi kanıtlayan diğer belgeler
 • İkametgahınız güncelse belgeye gerek yoktur ancak güncel olmayanlar için ikametgâh belgesi ya da adresinizin yazılı olduğu bir adet fatura belgesi
 • Sigorta primlerinizin ödendiğine dair kanıt sayılan ve e-devletten alacağınız hizmet dökümü belgesi

Bu belgeleri yanınıza alarak Garanti Bankası müşteri temsilcilerine gidebilir ve kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Kart başvurunuz hemen tamamlanır ve gün içinde belli olur. Onaylanan kartınız ise adresinize kadar gönderilir.

Garanti kredi kartı başvurusu başvuru formu ile nasıl yapılır?

Başvuru formunu doldurarak Garanti kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

 • İlk adımda https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/kredi-karti-basvurusu.page#calcContent=UID346aec7 adresini tıklamalısınız.
 • Buradan başvuru yapmak istediğiniz kart seçimini yapın.
 • Cep telefonunuz, kimlik numaranızı ve ekranda yer alan güvenlik kodunu girdikten sonra “hemen başvur” kısmına tıklayın.
 • Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınır ve gün içinde sonuçlanır. Onaylanan kart başvurunuz için müşteri temsilcileri tarafından aranırsınız. Gerekli olan ve eksik bilgileriniz istendikten sonra kartınız hemen adresinize teslim edilir.

Garanti kredi kartı başvurusu mobil bankacılıktan nasıl yapılır?

Mobil bankacılık, pek çok işlemi banka şubesine gitmeden halledebileceğiniz ve yalnızca cep telefonunuzda kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kredi kartı ve kredi başvurularınızı da hemen yapabilirsiniz. Üstelik banka şubesine gitmek zorunda kalmadan ve 7/24 başvuru yapma imkânınız bulunmaktadır. Başvuru sırasında sayfalarca form doldurmanıza da gerek yoktur. Bu uygulama aracılığı ile yalnızca banka müşterisi olan kişiler kart başvurusu yapabilirler. Mobil bankacılığı kullanarak nasıl kredi kartı başvurusu yapacağınızı açıklayalım;

 • İlk olarak cep telefonunuzun uygulama indirme mağazalarına girin.
 • Arama kısmına “garanti mobil” yazın.
 • Karşınıza çılan uygulamayı indirdikten sonra girişinizi yapın.
 • Giriş için banka tarafından size verilen müşteri numarasını ve internet şifresini kullanmanız gerekir. Eğer şifreniz yoksa “şifre al” kısmını kullanabilirsiniz.
 • Kimlik numaranızı ya da müşteri numaranızı ve şifrenizi girerek cep telefonunuza gelen kodu da doğruladıktan sonra girişinizi gerçekleştirin.
 • Ardından menü kısmına gelerek “başvurular / kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Başvuru için gerekli olan birkaç bilgiyi doğruladıktan sonra başvurunu hemen tamamlayın.
 • Başvurunuz dakikalar içinde sonuçlanır.
 • Onaylanan kartınız istemiş olduğunuz adresinize kargo yoluyla gönderilir.

Garanti kredi kartı başvurusu internet bankacılığından nasıl yapılır?

İnternet bankacılığı da tıpkı mobil bankacılık gibi pek çok bankacılık işleminizi gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadır. Banka şubesine gitmeden 7/24 başvuru yapabileceğiniz bu uygulamayı kullanabilmek için de banka müşterisi olmanız gerekir. Eğer müşteri değilseniz ancak internet bankacılığını kullanarak başvuru yapmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz adımları takip edebiliriniz;

 • İlk olarak Garanti bankasının https://www.garantibbva.com.tr/ adresine giriş yapın.
 • Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “bireysel”, “kurumsal” yazan yerden girişinizi sağlayın. Eğer banka müşterisi değilseniz, “müşteri ol” kısmına tıklayın. Şifreniz yoksa ya da unuttuysanız da “parolamı almak istiyorum / parolamı unuttum” kısmına tıklayın.
 • “Bireysel” kısmına tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir ekran açılır. Bu ekrana kısa yoldan ulaşmak için https://sube.garantibbva.com.tr/isube/login/login/passwordentrypersonal-tr adresini kullanabilirsiniz.
 • Buradan kimlik numaranızı ya da müşteri numarasını ve şifreni kullanarak giriş yapın.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girin ve devam edin.
 • Meni kısmına gelerek “başvurular / kredi kartı başvurusu” Adımlarını takip edin.
 • Almak istediğiniz kart çeşidini seçin ve sizden istene kısa bilgileri girdikten sonra başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz dakikalar içinde sonuçlanır ve kartınız hemen adresinize gönderilir.

Garanti kredi kartı başvurusu müşteri hizmetlerinden nasıl yapılır?

Müşteri hizmetlerinin diğer bir adı telefon bankacılığıdır. Banka müşterisi olun ya da olmayın telefon bankacılığını kullanarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için 444 0 333 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Yapmak istediğiniz işlemi birkaç cümle ile telesekretere söylerseniz, hemen müşteri temsilcilisine bağlanırsınız. Sizden gerekli bilgiler istendikten sonra başvurunuz alınır. Başvurunuz aynı gün içinde değerlendirilir. Onaylanan kartınız adresinize gönderilir.

Garanti Bankası kredi kartı özellikleri nelerdir?

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yöntemlerini açıkladıktan sonra bu banka tarafından sunulan kartları ve özelliklerini açıklayalım;

Bonus ailesi, Garanti Bankasının en geniş kredi kartı ailesidir. Taraftar kartından öğrenciye, aynalı karttan altın karta kadar çok sayıda kart çeşidini bulabilirsiniz. Her kartın kendine ait farklı özellikleri bulunur. Bunları tek tek açıklayalım;

Bonus kartın özellikleri nelerdir;

 • Bu kredi kartını kullanarak taksitli alışveriş yapabilir, harcadıkça Bonus puan kazanabilir ve kazandığınız puanları bedava harcayabilirsiniz.
 • Türkiye’yi Bonus ile tanıştıran ilk kredi kartı olma özeliğindedir.
 • Bu kredi kartını dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişler için kullanabilirsiniz.
 • Binlerce Bonus program ortaklarından yapacağınız alışverişlerde ekstra Bonus kazanabilirsiniz
 • Bonus puanlarını taksitli alışveriş keyfi ile birleştirebilirsiniz.
 • Para kartınızla yapacağınız tüm işlemleri Bonus kredi kartınızla yapabilirsiniz. Tüm garanti ATM’lerinden hesaplarınıza ulaşabilir, para çekme, para yatırma ve hesap hareketleri takip etme gibi işlemelerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Nakit paraya ihtiyacınız olduğu anda sabit taksitle ücretsiz nakit avans çekebilirsiniz.
 • Bu kredi kartının yılık aidatı 141,50 liradır. Alışveriş faizi ve nakit avans faizi için %1,40 faiz oranı uygulanır. Gecikme faizi için de uygulanan faiz oranı %1,70’dir. Limit aşım faizi yine %1,40 olarak uygulanırken nakit avans ücreti için 9 lira + %3,75 alınır.

Garanti Bonus Gold ile ekstra Bonus kazanmanın keyfini yaşayın;

Garanti Bankasının en çok tercih edilen kartlarından biri de Bonus Gold kredi kartıdır. Bu kredi kartı, harcadıkça ekstra Bonus kazandırmanın yanı sıra sizlere prestijli bir dünyanın kapılarını da açar. Garanti Bonus ailesini en kazançlı kartlarından biri olan Bonus Gold kredi kartının genel özellikleri ise şöyledir;

 • Bonus Gold kredi kartı sahipleri, her ay yaptıkları 2.000 liranın üzerindeki harcamaları için %25 ekstra Bonus kazanır. Kazanmış oldukları bu Bonuslaı ile yüz binlerce üye iş yerinde bedava olarak harcayabilir.
 • Temassız ödeme özelliği olan Bonus Gold kredi kartını kullanarak, 250 liranın altında olan alışverişlerinizi kolayca ve hızlı şekilde ödeyebilirsiniz. Üstelik ödemenizi yaparken şifre ve imza kullanmanıza da gerek kalmaz.
 • Bonus Gold kredi kartınızı kullanarak cazip faiz oranlarında ücretsiz nakit avans kullanabilirsiniz. Bu avansınızı 12 aya kadar taksitlendirebilir ve ekstrenizle birlikte ödeyebilirsiniz.
 • Bonus Gold kredi kartının özelliklerinden biri de işlem taksitlendirmedir. Peşim olarak yaptığınız alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • İhtiyaç duymanız halinde ekstre atlat özelliğini kullanabilir ve herhangi bir dönemdeki ekstrenizi bir sonraki ay ödeyebilirsiniz.

Her alışverişte kazandıran kart Bonus Amerikan Express;

Garanti Bankasının Bonus ailesinden olan Bonus Amerikan Express kredi kartı, her alışverişinizde ekstra Bonus puan kazandırıyor. Bu kredi kartına sahip olanlar tüm market, akaryakıt ve restoran harcamalarında bir ya içinde ekstra %1 Bonus kazanırlar. Ayda toplam kazanılan ekstra Bonus ise 25 TL’dir. Ayrıca diğer sektörlerden yapacağınız alışverişleriniz için de 10. Alışverişten sonra 10 TL Bonus daha kazanma imkânınız vardır. Bu sayede ayda toplam 35 TL yılda ise toplam 420 TL ekstra Bonus puan kazanabilir ve bu puanları bedava alıveriş için kullanabilirsiniz.

Bonus Amerikan Express kredi kartına isterseniz bir Bonus karta bağlı olarak dilerseniz de tek başına sahip olursunuz. Hatta mevcutta olan Bonus kredi kartınıza bağlı olarak da talep edebilirsiniz. Bonus Amerikan Express kredi kartını yurt dışında da harcayabilir ve anlaşmalı olan markalardan ekstra indirimler kazanabilirsiniz. Üstelik yurt dışı harcamalarınız için de ekstra Bonus puan kazanabilirsiniz. Bu kredi kartında bulunan seyahat programı sayesinde indirimli seyahat programı satın alabilir hatta refakatçi bileti bile temin edebilirsiniz.

Bu karta hemen sahip olmak için Garanti Bankasının web sitesinden, internet şubeden ya da mobil şubeden başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Garanti Bankası şubesini de ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bonus kart aidatı;

Her bankanın kredi kartlarının kart aidatı bulunur. Devlet her ne kadar bankalara kart aidatı almayı yasaklamışsa da tam olarak engelleyici bir kanun çıkarmamıştır. Bankalar kredi kartı aidatı alabilirler ancak bu aidatlar müşterileri tarafından istenildiğinde iade edilmelidir. Ayrıca müşteriye aidatı olmayan başka bir kredi kartı teklif edilmelidir ve her bankanın aidat almadığı bir kart çeşidi bulunmalıdır. Bu durumda Bonus kredi kartı ailesindeki Flexi kart haricinde tüm kartlardan aidat alınmaktadır. Garanti Bonus kart aidatı hakkında detaylı bilgi verelim;

 • Garanti Altın Bonus kartın aidatı, 164 liradır. Bu karta bağlı ek kart için de 82 lira alınır.
 • Aynalı Bonus kartın aidatı, 141,50 liradır. Bu karta bağlı ek kart için de 70,50 lira alınır.
 • Aynalı Gold kartın aidatı, 164 liradır. Bu karta bağlı ek kart için de 82 lira alınır.
 • Standart Bonus kartın aidatı, 141,50 liradır. Bu karta bağlı ek kart için de 70,50 lira alınır.
 • Bonus Gold kartın aidatı, 164 liradır. Bu karta bağlı ek kart için de 82 lira alınır.

Garanti kredi kartı teslim süresi;

Garanti kredi kartı başvurusu yaptıysanız ve başvurunuz olumlu sonuçlandıysa, kartınızı hemen basılır ve en kısa sürede kurye aracılığı ile adresinize gönderilir. Kartınızın ev ya da iş adresinize gönderilmesi konusunda talebinizi kendiniz yapabilirsiniz. Kartınız en geç bir hafta içinde elinize ulaşacaktır. Normal şartlarda 3-4 iş gününde kartınız adresinize telsim edilmektedir. Ancak kart gönderimi yapıldıktan sonra verilen adreste kişiler bulunamadığında, kart teslim süresi uzar. Kartınızın kurye aşamasında olup olmadığını, ya da hangi aşamada olduğunu da görmeniz mümkündür.

Garanti Bankası kredi kartınızın hangi aşamada olduğunu ya da hangi kuryede olduğunu, ne zaman teslim edileceği gibi bilgileri detaylı olarak görmek için https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page#calcContent=UID24c1b5b adresini kullanabilirsiniz. Bu adresten açılan sayfaya kimlik numaranızı, telefon numaranızı ve ekrandaki doğrulama kodunu girmeniz gerekir. Kişisel verilerle ilgili kutucuğu da işaretledikten sonra “devam” kısmına tıklamalısınız. Cep telefonunuza gelen kodu girdikten sonra kart başvurunuzun durumunu hemen takip edebilirsiniz. Kart takibi ile ilgili gelen ekranda;

 • Kartınızın olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığı
 • Olumlu sonuçlandıysa hangi aşamada olduğu
 • Olumlu sonuçlanmadıysa nedenleri
 • Kurye aşamasındaki kartınızın takibi gibi bilgiler yer alacaktır.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir