Evlilik Kredisi 2023! Yeni Evleneceklere 150.000 TL Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Yeni evlenecek olanlara 150.000 TL faizsiz kredi desteği hakkında tüm ayrıntıları burada derledik. Yeni evlenecek olanlara devlet tarafından 150.000 TL kredi verilecek, hangi banka bu krediyi verecek ve yeni evlenmeyi düşünen gençler için hazırlanan 150.000 TL kredi paketi hakkında tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.

Yeni evlenecek gençlere çeyiz desteği ve düğün masraflarını karşılamak için yeni bir kredi kampanyası başlatıldı. Devlet, gençlerin düğün hazırlıkları ve düğün masraflarını karşılamak için geri ödemesi olmayan yeni bir kredi kampanyasına hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde açıklanacak olan bir kredi kampanyası, yeni evlenecek çiftleri büyük bir yükten kurtaracak.

Beyaz eşya, oturma grubu ve diğer ev eşyalarına son zamanlarda yapılan yüksek zamların bir sonucu olarak, gençler evlilik hayallerinden de uzaklaştılar. Bununla birlikte, yeni evlenecek olan gençler için devletimiz kamu bankaları aracılığıyla 150.000 dolarlık bir kredi paketi hazırladı. Şu anda elde ettiğimiz bilgiler ve seçim öncesi duyurulması beklenen 150.000 TL’lik evlilik kredisi kampanyasının tüm ayrıntıları burada bulunabilir.

Evlilik Kredi Verecek Bankalar Listesi

Üç kamu bankasının gençlere 150.000 TL’lik yeni bir evlilik kredisi paketi vereceği öğrenildi.

  • Ziraat Bankası
  • Halk Bankası
  • Vakıf Bankası

Evlilik Kredisi Özellikleri

Faizsiz 150.000 TL’ye kadar üç kamu bankası tarafından gençlere evlilik kredisi verilmesi planlanıyor. Düğün masrafları ve ev eşyaları için 150.000 TL’ye kadar üç kamu bankasından evlilik kredisi alınabilir.  Üç kamu bankası tarafından sağlanacak olan evlilik kredisi 48 ay vadeli olacak ve ilk iki yıl boyunca hiçbir geri ödeme veya taksit olmayacak.

Yeni evlenecek çiftlere 150.000 TL’lik evlilik kredisinin hangi gereksinimler için kullanılacağı titizlikle izlenecek. Bu nedenle, alınacak olan malların faturalarının ibraz edilmesi gerekecek.

  • Kredi Tutarı: 150.000 TL
  • 48 aylık ödeme süresi (ilk iki yıl geri ödemesiz)
  • 3125 TL (taksit tutarı)

Yeni Evleneceklere 150.000 TL Faizsiz Kredi Kimler Başvuru Yapabilir?

Belirli bir yaşı doldurmamış eş adayları, devlet tarafından verilen evlilik kredisine başvurabilir. Ek olarak, kişiler nikah tarihlerini aldıktan sonra kredi desteğine başvuracaklardır. Ek olarak, yeni kredi desteği yalnızca yeni evlenecek olanlara verilecektir. Konu hakkında daha fazla bilgi edindiğimizde buradan sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir