Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü 50 kişiyi işe alacak! İşte kadrolar – Güncelleme:

Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, 2 hemşire, 6 matbaacı, 7 baskıcı, 2 hadde işçisi, 1 dökümcü, 1 metal pres makinesi operatörü, 3 makine bakım onarım teknisyeni, 16 temizlik görevlisi, 2 aşçı, 10 güvenlik görevlisi olmak üzere toplamda 50 kişiyi işe alacak. İŞKUR üzerinden yapılacak alım için son başvuru tarihi 17 Kasım.

Hazine Ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, 50 kamu işçisi istihdam edecek. Konuya ilişkin ilan Resmi Gazete’de yayımlandı.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Buna göre, müdürlüğün İstanbul’da bulunan iş yerlerinde istihdam edilmek amacıyla 2 ay deneme süreli, 2 hemşire, 6 matbaacı, 7 baskıcı (plastik), 2 hadde işçisi, 1 dökümcü (metal), 1 metal pres makinesi operatörü, 3 makine bakım onarım teknisyeni, 16 temizlik görevlisi, 2 aşçı, 10 güvenlik görevlisi olmak üzere 50 kamu işçisi alınacak.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN YAPILACAK

İşe alınacak işçiler, Türkiye İş Kurumunca (İŞKUR) bildirilen ve talep şartlarına uygun açık iş sayısının (ilan edilen kadro sayısı) 4 katı kadar asıl ve asıl sayı kadar da yedek aday arasından genel müdürlükçe gerçekleştirilecek sözlü (mülakat) sınav ile belirlenecek. Başvurular, İŞKUR internet sitesinden 17 Kasım’a kadar yapılacak. Bunun dışında şahsen, posta veya e-posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Hazine ve Maliye Bakanlığı İstanbul Ekonomi Haberler

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir