Bursa’da Hemen Senetle Para Veren Yerler 2023

Senetle para veren yerler acil durumlarda oldukça işe yarar. Borç almak isteyen ve acil olarak paraya sıkışanlar için bursa senetle para veren yerler 2023 nereli merak edilir. İçeriğimizde Bursa’da senetle borç para alabileceğiniz yerleri görebilirsiniz.

Senet veya borç para veren çok sayıda şirket vardır. Ancak bu konuda çok dikkatli olmak gerekir. Bankalardan kredi veya kredi kartı alıyoruz ve ödeme günü geldiğinde birden fazla nedenden dolayı ödeme yapamıyoruz. Bu, bankalara kötü bir izlenim bırakabilir. Bu nedenle, gelecekteki ihtiyaçlarımız için finansal kurumlara başvuramıyoruz. Bankalardan kredi alamayan kişiler için farklı yöntemler vardır. Tefecilik, bunlardan biridir. Ancak tefecilik yasal değildir. Bunun yanı sıra, size borç olarak verdikleri paranın iki hatta üç misli daha fazlasını sizden tahsil edebiliyorlar. Kredi durumunuza bakmayan bankalara başvurabilirsiniz. Bu bankalardan onay alamıyorsanız, senet karşılığında borç veren işletmelerden nakit alabilirsiniz.

Bursa’da Senetle Para Veren Yerler

Acil finansmana ihtiyacı olanlar para bulma yollarını kullanabilir. Bursa’da birçok ikrazat şirketi vardır. Ek olarak, senetle kredi veren işletmelerden kredi alabilirsiniz. Bursa’da tefeciler de var. Ancak vatandaşların yasal olmayan yöntemlere başvurmaması gerekmektedir. Bununla birlikte, senetle telefon satan yerlerin adreslerini keşfederek telefonları bu yerlerden alabilirsiniz. Acil mali yardıma ihtiyacınız var mı?

Senet imzalayıp kredi almak mı istiyorsunuz? Bursa’da senetle para veren işletmeler, kuyumcular, cep telefonu satan işletmeler, tefeciler, faktoringler ve ikrazatçılardan nakit alabilirsiniz.

Bursa Senet Kırdırabileceğiniz Firmalar

BBDK’ya kayıtlı olan firmalar üzerinden senet kırdırabilirsiniz ve bu yasal bir durumdur. Hiçbir şekilde sorun yaşamadan bu faaliyetleri veren firmalar üzerinden senetlerinizi nakite çevirebiliyorsunuz.

  • Erişim Faktoring A.Ş. – Bursa Temsilciliği Adres: Fevzi Çakmak Caddesi No:62, Göktaş İş Merkezi Kat:1
  • Yaşar Facroting (NİLÜFER) Adres: İhsaniye Mahallesi İzmir Yolu Caddesi Kristal Park No:98/2t D:1 BURSA
  • Tam Faktoring; (YILDIRIM) Ertuğrulgazi Mahallesi, Ankara Yolu No:141/B, 16310 Bursa
  • Şirinoğlu Faktoring; (OSMANGAZİ) Doğanbey Mahallesi, Kıbrıs Şehitler Cad. Şevki İpekten Plaza No:28 D:104, 16220 Bursa
  • Başer Faktoring; İhsaniye, İzmir Yolu Cad. Atalay 7 Sitesi A Blok No:112, 16120 Nilüfer/Bursa
  • Bursa Nilüfer Eko Faktoring; Barış Mahallesi, Aysel Sok. Sertepe İş Merkezi No:6 D:17, 16140 Nilüfer/Bursa
  • Mng Faktoring; Odunluk Mahallesi, İzmir Yolu Cad. Yerkayalar İş Hanı No:85 D:5, 16110 Nilüfer
  • Ulusal Faktoring Bursa Şubesi; Bahar Mah. Ulubatlı Hasan Blv. 61/6, 06374 Osmangazi

Hemen yukarı da yer alan firmalar bursa da bulunan ve özellikle de garantili bir şekilde işlem yapabileceğiniz yerlerdir. Bu gibi yerler güvenlidir, ancak yasal olarak işlem yapmayan ve tefeci olarak adlandırılan yerler çok daha büyük sıkıntıların oluşmasına neden olabilir.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir