Borç Para Veren Hayırseverler

Birçok insan zaman zaman anlık paraya sıkışabilir. Anlık olarak nasıl para bulabilirsiniz, borç para veren hayırseverler? Gibi birçok detayı yazımızda görebilirsiniz.

Ekonomik olarak zor bir dönemden geçtiğimiz şu anda, borç para veren hayırseverlerin çoğu bu konuyu merak ediyor. Bankadan kredi çekemeyenler ve borcu olanlar ne yapacaklarını bilmiyorlar. Her şeyin son zamanlarda pahalılaşması nedeniyle evi geçindirmek giderek daha zor hale geldi. Bazı işletmeler size borç para verebilir. Bankalardan kredi çekemiyorsanız size bazı tavsiyelerde bulunabiliriz.

İlk olarak operatörlerin ödeme yaptığını biliyor muydunuz? Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell gibi operatörlerden 25.000 TL kredi çekebilirsiniz ve 24 ay taksitlendirebilirsiniz.

Hayırseverlerden borç almak, başka bir seçenektir. Bu işlem tefecilerle ilgili değildir. Senette imza attırmak, sizleri net tanımadıkları için güvence amacıdır. Borcunuzu ödememeniz durumunda senet ile durumu belgeleyebilirler ve yasal olarak hakkını aramaktadırlar. Faizli işlemler yapmazlar. Bununla birlikte, kısa vadede borcunu geri ister. Bununla birlikte, kuyumcular, vakıflar veya dernek yöneticileri bu yardımseverliği gerçekleştirir.

Kuyumcular size borç para verirler, ancak yukarıda belirttiğimiz gibi bu borç kısa vadelidir ve senetle yapılır. Derneklerden kredi alabilirsiniz. Bir diğer borç alabileceğiniz kurumlar şunlardır: Oto galericiler, emlakçılar, iş adamları ve finans şirketlerinden borç alabilirsiniz.

Allah Rızası İçin Borç Para Verenler

Allah rızası için borç para verenler, pandemi nedeniyle çok sayıda insanla uğraştı. İşten çıkarma oranları ülkemizde artmıştır. Bu nedenle, bazı insanlar borçlarını ödemekte zorlanabilir. Ya da paraları yok olabilir. Kredi notu düşük olduğu için bankalardan kredi çekemeyenler için bazı önerilerimiz var. Bazı dernekler borç para vermektedir. Bunlardan bazıları şunlardır:

 • Vakıflar
 • Kuyumcular
 • BBDK onaylı Faktöring firmalar
 • Operatörler
 • Galericiler
 • İş adamları
 • Karşılıksız Para Veren Kurumlar

Ekonomik zorluklarla karşı karşıyaysanız, çok sayıda kuruluş ve dernek sizlere yardımcı olacaktır. Her derneğe ayrı ayrı başvurarak işinizden asla vazgeçmeyin. Karşılık beklemeden borç veren bankaları listeledik.

Ahbap derneği sizin için borç para vermektedir. ahbap.org adresindeki linkini kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

 

Şirketlere başvurabilirsiniz. Çok sayıda kişi Koç Holding tarafından desteklenmektedir. İlk olarak, gerçekten ihtiyaç duyduğunuzu göstermelisiniz. Başvuruyu tamamladıktan sonra gerekli koşulları karşılarsanız yardım alabilirsiniz.

Yardım Eli ve Beşir derneğine başvurarak yardım alabilirsiniz. Yardım Eli Derneği’ne başvurmak isterseniz yardımıma ihtiyacınız olacak.org.tr adresine tıklayarak basit bir şekilde yapabilirsiniz. Besir derneğine kaydolmak için besir.org.tr linkine tıklamanız gerekir.

Kimden para isteyebilirim? Ekonomik zorluklarla karşı karşıyaysanız, birçok kurum size yardımcı olabilir. Bu kurumlara başvurarak gerçekten ihtiyacınız olduğunu belirtirseniz, bu hayırseverler veya kurumlar size yardımcı olacaktır. Yardım isteyebileceğiniz kurumları ve hayırseverleri listeledik. Birlikte inceleyelim.

 • Yardım ve dayanışma amaçlı kuruluşlara başvurabilirsiniz.
 • Yardım amacıyla kurulan vakıflardan yardım isteyebilirsiniz.
 • Holdinglerden yardım isteyebilirsiniz.
 • Fenomenler iş adamlarına yardımcı olabilir.
 • Devlet tarafından ihtiyaç sahiplerine sağlanan mali yardımdan yararlanabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir