Bomba iddia: Erdoğan, Kabine sonrası bayram ikramiyelerinin 10 bin TL’ye yükseltildiğini açıklayacak


31 Mart mahalli seçimleri öncesi milyonlarca emekliyi sevindirecek bir iddia kulisleri hareketlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün gerçekleşecek Kabine toplantısının peşinden kameraların karşısına geçerek 3 bin TL olarak açıklanan emekli bayram ikramiyelerinin 10 bin TL’ye yükseltildiğini duyuracağı öne sürüldü.

KABİNE BUGÜN ERDOĞAN BAŞKANLIĞINDA TOPLANIYOR

Kabine toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında saat 15.00’te başlamış olacak. Enflasyonla savaşım başta olmak suretiyle ekonomideki son durum değerlendirilecek. Ramazan ayı yaklaşırken fahiş fiyat artışı yapılmaması için ele alınacak tedbirler görüşülecek.

Bomba iddia: Erdoğan, Kabine sonrası bayram ikramiyelerinin 10 bin TL'ye yükseltildiğini açıklayacak

SEÇİM GÜNÜ İÇİN TEDBİRLER GÖRÜŞÜLECEK

Toplantının gündeminde, 31 Mart mahalli seçimlerinin refah ve itimat ortamında geçmesi için alınacak tedbirler de yer alacak. Yurt içi ve sınır ötesindeki terörle savaşım operasyonları ve F-16 tedarik sürecindeki son durum değerlendirilecek.

TÜRKİYE’NİN GAZZE DİPLOMASİSİ

Dış politikada da ana gündem Gazze olacak. İsrail’in yapmış olduğu katliamı durdurmak için Türkiye’nin yürüttüğü dış ilişkiler istişare edilecek.

Bomba iddia: Erdoğan, Kabine sonrası bayram ikramiyelerinin 10 bin TL'ye yükseltildiğini açıklayacak

MİLYONLARCA EMEKLİYİ HEYECANLANDIRACAK İDDİA

Milyonların gözü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığı edeceği Kabine toplantısına çevrilirken kulislere düşen iddia ise büyük ses getirdi.

“ERDOĞAN KAMERALARIN KARŞISINA GEÇİP…”

Emeklilere verilen bayram ikramiyelerinin 2 bin TL’den 3 bin TL’ye çıkarılması ve iki bayram için toplam 6 bin TL ödeme yapılacağının açıklanması emeklilerin tepkisini çekerken Erdoğan’ın bugün yapılacak Kabine’nin peşinden kameraların karşısına geçerek emeklinin bayram ikramiyesini 10 bin TL olarak açıklayacağı iddia edildi.

Erdem Aksoy

Bayram İkramiyesi Siyaset Iktisat Güncel Haberler

Related Posts