Bir Evim Güvenilir mi? Şikayet ve Yorumları Neler? 2023

İnsanların çalışma amaçları günlük ihtiyaçlarını karşılamanın dışında, kendilerine ait bir evlerinin olmasıdır. Ev sahibi olmak günümüz şartlarında zor olsa da bunun bir çok yöntemi bulunmaktadır. Bankalara yapılan başvuru ile alınan ev kredilerinin faizlerinin yüksekliği sizi ev alma fikrinden vazgeçiriyorsa, bir diğer yöntem olan banka kredisiz  ev sahibi olma fırsatını Birevim çatısı altında değerlendirebilirsiniz. Birevim’ den nasıl ev sahibi olunur, bu firmaya güvenebilir miyiz diye düşünenler yazımızdaki şartları ve kampanyalara baktıktan sonra karar verebilirsiniz.

Haberlerde Bir Evim Videosu

Birevim’ den Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Ev sahibi olmanın zor olduğu bu dönemde bankalardan çekilen kredilerin faiz oranları oldukça fazladır. Ev sahibi olmak için çekilen kredinin oldukça yüksek miktarını geri ödemek insanları yıllarca taksit ödemeye mahkum etmektedir.Birevim tam da bu noktada size faizsiz ev alma fırsatını sunmaktadır. Oluşturulan dört ayrı yöntem ile istediğiniz yerden. istediğiniz evi, istediğiniz vade ye böldürerek alma şansına sahip olabilirsiniz. Bu yöntemlerden;

  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi; noter huzurunda belirlenen sıra ile hiç peşinat ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Öncelikle almak istediğiniz evi belirlemeniz ve aylık ödeyebileceğiniz taksit oranını belirlemeniz gerekmektedir. Alacağınız evin miktarı 100 bin, 200 bin yada daha fazla olabilmekte ve ister peşinat ödeyerek yada hiç peşinatsız ev sahibi olma imkanınız bulunmaktadır. Aylık belirleyeceğiniz taksit miktarına göre kaç kişilik tasarruf programında olacağınızı belirlemiş oluyorsunuz. 48 aylık bir ödeme planı uyguladığınızda 48 kişilik bir gurupla evinizi kura ile sıranız belirlendikten sonra ödemeye başlıyorsunuz. Sıranız gelip evinize sahip olduktan sonra kalan taksitlere uygulanacak %6′ lık bir artış ile kısa zamanda taksitlerinizi bitirme fırsatı da oluşturulmuştur. Birevim‘e gayrimenkul değerinin % 6,9’u ila % 11,9’u arasında çalışma bedeli ödeyerek evinize sahip olabilirsiniz.
  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi V2; Bu yöntemi Türkiye’de ilk defa kullanan Birevim, size  faiz, vade farkı, ek maliyet getiren kira yardımı ödemeden ev sahibi olma fırsatı vermektedir. Bu yöntemde tasarruf programınız 480 kişiye kadar çıkarılabilmektedir. Yine noter huzurunda belirlenen sıra ile evinize sahip olabilir ve % 8 lik bir artış ile kalan borcunuzu tamamlayabilirsiniz.  Bu yöntemi seçtiğinizde Birevim’e gayrimenkul değerinin % 9,9’u ila % 11,9’u arasında çalışma bedeli ödersiniz.
  • Serbest planlı tasarruf yöntemi; evinizi alacağınız tarihi serbest planlayacağınız ödemelere göre belirleyebileceğiniz bir program uygulanmaktadır. Önce alacağınız evi seçmeniz ve peşinatlı yada peşinatsız ödeme planını seçmeniz gerekmektedir. Ara ödeme zorunluluğu olmayan bu planda eğer ki ara ödeme yaparsanız evinize kısa zamanda sahip olabilirsiniz. Aylık ödemeleriniz evi alana kadar sabit daha sonra arttırarak bu süreyi kısaltabilirsiniz. Birevim’e gayrimenkul değerinin % 4,5’i ila % 7,5’i arasında çalışma bedeli ödersiniz.
  • Konut değer endeksli tasarruf yöntemi; evinizi alacağınız tarih noter huzurunda belirlenir, bu yöntemin amacı evinizin değerini korumaktır. Peşinat gerektirmeyen bu yöntemde aylık taksitler yine sizin belirleyeceğiniz rakamlar olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz taksitler, T.C. Merkez Bankası’nın her ay yayınlamış olduğu konut fiyat endeksi verilerine göre düzenlenir. Aylık taksitlerin düzenlenmesi T.C Merkez Bankası konut fiyatı endeksine göre belirlendiği için eviniz değer kaybetmez. Bu sistemde Birevim’e gayrimenkul değerinin % 6,9’u ila % 9,9’u arasında çalışma bedeli ödemeniz gerekmektedir.
bir evim şikayet yorumlar neler?
bir evim şikayet yorumlar

Birevim ‘den Ev Sahibi Olmak Avantajlı mı, Firma Güvenilir mi?

Yaptığımız araştırmalar gösteriyor ki, faizsiz ev sahibi olma fırsatı ilk avantajdır. 10 yıl ve daha fazla vade imkanı sunması da hem taksit miktarını azaltıyor hem de firma kendi taksit miktarınızı kendiniz belirleme fırsatını sunmaktadır. Başka yöntemlerde olduğu gibi kira yardımı gibi uygulamaları olmadığı için istediğiniz evin değeri ne kadarsa o kadar bir ödeme yapıyorsunuz. İstediğiniz yerden istediğiniz miktardaki evin sahibi olmak mümkün görünüyor. En sıkıntılı olansa bu tür yöntemlerde peşinat vermektir. Bir artısı da hiç peşinatsız ev alınır mı demeyin peşinatsız ve ara ödeme yapma gibi bir durumu yoktur. Kimler bu yöntemlerde ev alabilir sorusunun yanıtı ise; ister yüksek gelirli ister düşük gelirli olun bu yöntemle ev alma hakkınız bulunmaktadır. 120 aydan daha uzun sabit ve ya değişken olarak seçebileceğiniz taksitler bütçenizi aşmaz uygun ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Ev almaktan vazgeçtiğiniz anda çalışma bedeli dışındaki tüm ödenmiş taksitleri geri alma imkanınız bulunmaktadır. Güvenilirliği hakkında araştırmalarımızda olumsuz bir yorumla karşılaşmadık.

İnternet ortamında şikayet var sitesine bir evim firmasının %100 müşteri memnuniyeti aldığını görebilirsiniz. https://www.sikayetvar.com/birevim adresiniz ziyaret edin.

The post Bir Evim Güvenilir mi? Şikayet ve Yorumları Neler? 2023 appeared first on GENEL BİLGİ SİTESİ.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir