Belediyelerin Ev Hanımlarına İş İmkanı 2019 Başvurusu


Belediyeler sosyal hayatı ekonomik gelire çevirmek adına bir çok proje oluşturmaktadır. Oluşturulan bu projelerle ev hanımlarına sağladıkları ek iş olanakları ile hem aile bütçelerine hatırı sayılır bir gelir hemde belediyeye ciddi bir kaynak oluşturmaktadırlar. Daha çok yerel belediyenin bulunduğu muhite özel yiyecek ve takı tasarım üzerine oluşturulan ek işler tüm başvuru yapan ev kadınlarına hazırlanan sözleşme formunun doldurulması karşılığında verilmektedir. En az 600 lira en fazla ise kurduğunuz ekip dahilinde 7.000 TL kadar 2019 da ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları bu müjdeli haberimiz sonrasında hemen başvuru işleminizi geç kalmadan belediye ait İnternet üzerinden gerçekleştirin, öncelik hakkını kapın.

Belediyelerin evlere iş imkanı her geçen gün artmaktadır.

Belediyeler Ev Hanımlarına Sağladıkları Ek İş İmkanları Var mıdır ?

Artık belediyecilik anlayışı çok şükür ülkemizden yavaş yavaş değişmeye başlamaktadır. Daha önceleri ekonomik anlamda zor durumda olan ailelere bütçe dahilinde geçici olarak yardımda bulunan belediyeler artık oluşturdukları işletmeler ile sürekli olarak ev hanımlarına bir gelir kapısı olmaktadırlar. Bunun örneklerini sizlerde televizyon ekranlarında son günlerde sürekli olarak görmektesiniz zaten. Özellik ile yöreye ait el dokumaları, meyveler ve uzun raf ömrüne sahip gıdaların paketlenerek belediye dışına ihracat edilmesi oldukça bol kazançlı bir iş olarak belediyelerin gözde işletme fikirleri içerisinde yer almaktadır.

Belediye Evlere İş İlanları

Belediyeler Ek İş İmkanları Da Sağlamaktadırlar!

Belediyeler sadece evlere iş veren belediyeler yönelik iş olanakları sağlamak ile kalmayıp ek gelire ihtiyaç duyan erkeklere de bir çok iş fırsatı sağlamaktadır. Belediye tarafından kurulan özel işletmede yarı zamanlı ( part time ) ve tam gün olarak çalışmak isteyenlere belediye her ne kadarda kendi kadrosuna alamazsa da

  • Sigorta ( SGK )
  • Yemek
  • Ulaşım
  • İkramiye

gibi haklarını eksiksiz olarak vermektedir. Ben bu projelere bir örnek vermeden geçemeyeceğim. Size Tunceli ilimizin Ovacık belediyesine bahsetmek istiyorum. Görün bakalım bu belediye ev hanımlarına ve işsiz olarak belediye de ikametgah eden erkeklere nasıl bir iş olanağı sağlamış.

Ovacık Belediyesi İnternet Sitesine giriş yapabilirsiniz.

Belediyelerin Sağladığı Ek İş Projeleri Nedir ?

Belediyeler bir çok iş projesinin altına imza atmaktadırlar. Ama ben bu projelerin içinde en çok beğendiğim halkına en az 1.600 TL gelir sağlama imkanı sağlayan Tunceli / Ovacık belediyesini taktir etmekteyim. Belediye o kadar güzel işlere imza atmaktadır ki yöre halkına çok ciddi gelir imkanı sağlamaktadır. Peki, bu belediye ne yapmış.? Kısaca ele alırsak yöresinde yetişen ve yöreye özgü olan tüm ürünleri en doğam şekilde üretmiş ve bunları paketleyerek ilk olarak gurbette olan hemşehrilerine pazarlamış daha sonra oluşturduğu reklam politikası ile tüm Türkiye’ye satış sağlamıştır. Merak edenler için bu ürünlere ve 2019 fiyatlarına değinirsek,

gibi ürünlerden ve fiyatlardan oluşmaktadır.

 

Belediyelerin Ev Hanımlarına Sağladığı Ek İş İmkanlarında Aranan Şartlar Nedir ?

Belediyeler tarafında en hanımlara sağlanan ek iş olanaklarında aranan temel şartlarından bir tanesi mutlak suret ile başvuru sahibi bayanın herhangi bir yerde çalışmıyor olmasıdır. Tabi aranan bu şart belediyenin iş hacmine göre bazı yerlerde aranmaya bilmektedir. Onun haricinde şayet ilinize bağlı belediye bir iş imkanı sizlere sağlıyorsa mutlaka sigorta yapacağı için yaşınızın en az 16 olması gerekir. Evli yada bekar olmanız, okul bitirme tahsil durumunuz belediyelerin evlere verdiği ek iş imkanlarının şartlarında aranmamaktadır.!

Evlere iş veren belediyeler

Belediyelerin İş İmkanlarına Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz ?

Şayet belediyenizin ev hanımlarına yönelik sağladığı bir ek iş imkanı varsa bunun başvurusunu İnternet üzerinden ve doğrudan belediyelerin oluşturdukları PEMBE MASA veya AK MASA gibi halkla ilişkiler departmanlarından müracaat edebilirsiniz. Halk eğitim merkezleri dahil olmak üzere bir çok kurum ile iş ortaklığı kapsamında sağladığı iş olanaklarından herkes yaş kısıtlaması olamadan yararlana bilmektedir. Ayda en az minimum evinde 800 900 lira kazanmak isteyen ev hanımları direk başvuru işlemi için yerel belediyeniz ile irtibata geçip bilgi alınız. Mutlaka sizlere göre bir iş projeleri vardır. En kötü ihtimal ile şuan için böyle bir proje şayet mevcut değilse mutlaka en kısa sürede belediyeniz tarafından bir proje oluşacak ve öncelik hak sahibi olursunuz.

The post Belediyelerin Ev Hanımlarına İş İmkanı 2019 Başvurusu appeared first on GENEL BİLGİ SİTESİ.Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir