Antalyaspor’un ana sponsoru Ayos Holding konkordato talep etti


Küresel krizin tesirleri Türkiye’de yüksek enflasyon ve yaşam pahalılığı benzer biçimde sorunlara niçin olurken son dönemde birçok şirket faaliyetlerine son vermek mecburiyetinde bırakıldı.

DARBOĞAZI AŞAMADILAR

Bu firmalara son eklenense Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un ana sponsoru Ayos Tüm ortaklık oldu. İnşaat, spor, hususi güvenlik, bina yönetimi alanlarında etkinlik gösteren grup, içine düşmüş olduğu darboğazı aşamayınca konkordato talebinde bulunmuş oldu.

Antalyaspor'un ana sponsoru Ayos Holding konkordato talep etti

ŞİRKET SAHİPLERİ İÇİN DE KONKORDATO İSTENDİ

Ayos Tüm ortaklık AŞ, Ayos Data Teknolojileri AŞ, Ayos İnşaat AŞ, Ayos Otomotiv AŞ, Ayos Hususi Güvenlik AŞ, Ayos Temizlik AŞ ve Ayos Yönetim Hizmetleri AŞ ile bu şirketlerin sahibi konumundaki Osman Şirin ve M. Merve Şirin için konkordato talebinde bulunulmuş oldu.

Antalyaspor'un ana sponsoru Ayos Holding konkordato talep etti

3 AYLIK MÜHLET VERİLDİ

Meydana getirilen müracaat üstüne İstanbul 3. Asliye Tecim Mahkemesi, 3 aylık geçici mühlet sonucu verdi. Kararla beraber anılan firmalar, ihtimaller içinde hacizlere karşı korumaya alınmış oldu. Bir oldukça büyük gayrimenkul projesinde yer edinen Ayos, hem de Antalyaspor’un da ana sponsoru konumunda.

Erdem Aksoy

Antalyaspor Spor Spor Iktisat Haberler

Related Posts