Aktif Bank Kredi İle Paranız Hemen Hazır – Anında Onaylı Krediler


Enpara

Enpara.com


Masrafsız Kredi Kartın Hazır!

Yıllık Ücret

Ücretsiz

HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

Aktif Bank kredi kullanımı hemen bütün kişiler için uygun ve kolay kullanılabilir özellikleri içinde barındırmaktadır. Günümüzde birçok insan farklı banka ve kredi kurumları aracılığıyla kredi kullanımları yapmaktadırlar. Kredi kullanımların da kişilerin özellikle dikkat ettikleri bazı hususlar bulunmaktadır. Bunların başında elbette kredi kullanımın kolay ve prosedürlerin az olması gelmektedir. Ayrıca kredi faiz oranları ve geri ödeme koşulları da yine kredi kullanımlarında önemli detaylar olarak ön plana çıkmaktadır. 

Aktif Bank kredi şartları sağlayan bütün kişilerin oldukça rahat olarak kullanabilecekleri özellikleri ile de kişiler tarafından sıklıkla kullanılan bir ortam haline gelmiştir. Aktif Bank kredi başvurusunda başvuran kişiler gelir belgesi beyan etmeden de internet üzerinden başvuru yapabilmektedirler. Bu birçok kişi için oldukça önemli bir avantaj olarak müşterilere sunulmaktadır. Yine bazı durumlarda kredi puanları istenilen oranlarda olmayan kişilerde nakit kredilerden faydalanabilmektedirler. İnternet üzerinden çevrimiçi olarak yapılan kredi başvurusu ile hızlı ve kolay olarak kredi kullanmak da mümkün olduğu için Aktif Bank öne çıkan kredi organlarından biri haline gelmiştir. Ve kredi tahsis ücreti adı verilen kesinti dışında kurum başka bir ücrette talep etmemektedir. 

Aktif Bank Kredi Alma Koşulları

Aktif Bank kredi başvurularından önce bilinmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi de kredi başvuru koşullarıdır. Kredinin kullanılıp, kullanılmayacağını bu koşullar belirlemektedir. Genel anlamda Aktif Bank kredi koşulları bakımından da oldukça basit ve hemen hemen herkesi kapsayacak şartlara sahiptir. Hemen bütün banka ve diğer kurumlar içinde geçerli olan temel kredi başvuru şartları ise şu şekilde sıralanabilir.

 • Yasal yaş sınırı olan 18 yaşından büyük olmak
 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak

Bu temel şartlar haricinde istenilen kredi türüne göre bazı durumlarda kişilerden gelir belgesi beyanı da istenen evraklar arasındandır. Bunun dışında kredi limiti ile alakalı değişen evrak ve belgelerde yine kurum tarafından talep edilebilmektedir. 

Aktif Bank kredi başvuruları için hizmet talep eden kişilerden kredi türlerine göre bazı evrak ve belgeler de istemektedir. Genel anlam da kreditutarına göre değişiklik gösterebilen belge ve evrakları ise şu şekilde genel anlam da sıralayabiliriz.

 • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Belgesi
 • Yaşanılan sabit yeri gösteren ikametgâh belgesi
 • Gelir gösterir belge
 • Bazı durumlarda çalışan müşterilerden maaş bordrosu
 • Yine bazı özel durumlarda taşınmaza ait tapu belgesi
 • Emeklilerden maaş döküm belgesi

Bu belgeler genel anlamda istenen belgeler olarak sıralanabilir. 

Aktif Bank İnternetten Kredi Başvurusu

Aktif Bank kredi kullanmak isteyen bütün müşterilerine istedikleri kredi türüne rahatça internet üzerinden başvurma olanakları tanımaktadır. Açılan ana sayfa da seçeceğiniz kredi türüne sizi yönlendiren adımlarla kredi başvurunuzu hızlı ve kolay bir şekilde yapıp yine kısa süre içinde sonuçları alabilirsiniz. 

Aktif Bank internet sitesinde ayrıca kredi hesaplama, ödeme planı hesaplama gibi pratik hizmetlerde verilmektedir. Yani almayı planladığınız kredi tutarını hesaplatabilir, krediyi almadan ödeme planınızı da kolayca ortaya çıkartabilirsiniz. 

Aktif Bank kredi başvuruları 40.000 TL’ye kadar nakit başvuruları Nkolaykredi.com üzerinden internet ortamında oldukça basit birkaç adımda da yapılabilmektedir. Bu özelliğin kullanıcılara sağladığı avantajlar ise şu şekilde sıralanabilir.

 • Evinizden ya da işyerinizden çıkmanıza gerek kalmaz. Yani banka şubesine gitmenize gerek yoktur.
 • Banka ve diğer kurumlarda uzun süren evrak ve imza angaryalarından kurtulmuş olursunuz.
 • Kredi kullanımı ile zorunlu tutulan bazı hizmetlerden de faydalanmak zorunda kalmazsınız
 • Bütün onayları ekran üzerinden birkaç dakika içinde yapabilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Kullanım Kolaylığı

Aktif Bank kredi kullandırma bakımından online olarak sunduğu hizmetlerden dolayı son derece kolay ve pratik bir hizmet sunmaktadır. Kredi kullanmak isteyen kişiler kurumun internet sitesini kolay bir şekilde kullanabilecekleri gibi dilerlerse PTT şubeleri aracılığı ile de başvurularını yapabilirler. Temel de ihtiyaç olunan kredi tutarı işlemlerin olumlu sonuçlanmasının ardın çok kısa bir süre içinde hak sahibi olan kişinin hesabına aktarılır. 

Aktif Bank kredi kullanımın bir diğer kullanım kolaylığı ise kredi talep eden kişileri yoğun evrak bürokrasisinden kurtarmasıdır. Genel anlam da banka şubeleri ile yapılan kredi işlemlerinde hem uzun sıralar beklenmesi hem de evrak ve imza işleri oldukça fazla zaman alıcı işlemlerdir. Özellikle başvuruları online olarak yapan kullanıcılar bütün bu angaryalardan da kurtulmuş olurlar. Ekran üzerinden onaylanan belgeleri takiben kredi işlemleri sonuçlanır. Ve yine Aktif Bank N Kolay Banka Kartı ile de paranızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

Aktif Bank Kredi Ve Kredi Çeşitleri

Aktif Bank kredi çeşitleri ile de öne çıkmaktadır. Birbirinden farklı onlarca kredi çeşidi ile hemen her ihtiyaç sahibinin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Öncelikle kurumun internet sitesine giren kullanıcı kendisine bir hesap açabilir. Bu sayede işlemleri hem daha hızlı hem de oldukça hızlı devam edecektir. Ardından oldukça açıklayıcı olan ana sayfa menüsünden kredi bölümüne girip ihtiyacı olan kredi çeşidini rahatça seçebilir. Yine aynı sayfa üzerinden kredi faiz ve ödeme hesaplamalarını da yapabilir. 

Aktif Bank kredi çeşitleri ise genel anlamada şu şekilde listelenebilir.

 • PTT’den emekli kredisi
 • İnternetten anında kredi
 • SMS ile kredi
 • Taşıt kredisi
 • Borç transferi kredisi
 • Kolay kredi paketleri
 • Taksitli alışveriş kredisi

Bu listelenen kredi çeşitlerinin tümünü internet sitesinden detaylı olarak inceleyebilir v e başvurularınızı anında yapabilirsiniz. 

Mesela maaşını PTT şubelerinden alan emeklilere kefilsiz ve şartsız 80.000 TL’ye kadar verilen PTT emekli kredisi gibi araç alımları için son derece hızlı ve pratik olarak kullanılabilen N Kolay Taşıt Kredisi de Aktif Bank’ın sunduğu kredi çeşitleri arasında yer almaktadır. Aktif bank kredi faiz oranları ise seçilen kredi türüne ve kişinin özel durumlarına göre çeşitlilik göstermektedir. 

Aktif Bank Kredi Kullanımı Ve Diğer Hizmetler

Aktif Bank kredi kullanımları dışında müşterilerine ödemelerden kartlara kadar oldukça geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetleri şu başlıklar altında sıralayabiliriz

 • Kartlar
 • N Kolay krediler
 • Ödemeler
 • Transferler
 • Sigortacılık hizmetleri
 • Yatırım planları

Aktif Bank kredi kullanmak isteyen kişilere yukarda sayılan başlıklar altında onlarca farklı hizmeti de yine online olarak hızlı bir şekilde sunmaktadır. Düşük faiz oranları ve hızlı sonuçlanan kredi başvuruları ile anında paranızı alabilir yine diğer deme ve kart hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Özellikle anında kredi hizmetleri kapsamına giren ihtiyaç kredisi alma koşulları da son derece kolay ve neredeyse koşulsuzdur. Bunun dışında kartlar menüsünden Passolig kartları ile futbol heyecanınıza kesintisiz devam edebileceğiniz gibi yine N Kolay Kart ile de bütün bankamatiklerden para çekim ve yatırma işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Yapmanız gereken ise oldukça basittir. Hemen Aktif Bank internet sitesine girip, ihtiyacınız olan kredi türünü seçip, ödeme ve faiz planlarını otomatik yaptırıp başvurunuzu yapmanızdır. Sonrasında canlı ve çevrimiçi işleyen süreç sonunda kredi işleminiz birkaç adımda gerçekleşecek ve sizde ihtiyacınızı gidermiş olacaksınız. Düşük faiz oranları, sıra beklemeden, evrak imzalamadan gerçekleşen işlemler, kolay para transferi ve kolay ödeme koşulları ile Aktif Bank da anında krediniz hazırdır.

Aktif Bank SMS kredi nasıl alınır?

Aktif Bank SMS kredi size özel faiz oranları ile sunulan, şubeye gitmeden hemen alabileceğiniz ve paranızı anında hesabınızda bulabileceğiniz bir kredi türüdür. Bu krediye SMS Kanalıyla başvuru yaptığınızda banka müşterisi olmasanız bile kredinizin ayağınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz. Çünkü aktif Bank müşterisi değilseniz ve başvurunuz olumlu olursa, banka temsilcileri tarafından aranırsınız. Gerekli evraklar adresinize gönderilir ve bunları teslim aldığınızda, krediniz anında hesabınıza aktarılır. Aktif Bank SMS kredi genel özellikleri şöyledir;

 • Şubede sıra beklemek ya da sayfalarca kâğıt imzalamak zorunda olmadan bu krediyi alabilirsiniz.
 • Aktif Bank SMS kredi 40.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için sunulur.
 • SMS kredinin faiz oranları %1,39 ile %1,89 arasında değişir. Hangi faiz oranımda kredi kullanacağınız ise kredi notunuza göre belirlenir.
 • Bu krediye başvuru yapabilmek için cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek KREDİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazıp 3050’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz onaylandığında krediniz otomatik olarak hesabınıza aktarılır.
 • SMS krediden hayat sigortası ve dosya masrafı alınır. Bu masrafların tutarı kredi özelliklerine göre değişir.

Aktif Bank emeklilere özel borç transferi kredisi;

Aktif bank artık emeklilerin borçlarını tek bir hesapta birleştirebileceği farklı bir kredi ürünü sunuyor. Bu ürün sayesinde emekli maaşınızı aldığınız bankadan kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçlarınızı tek çatı altında toplayabilir ve ödemelerini 60 aya kadar uzatabilirsiniz. Emekli maaşınızı PTT şubelerinden almanız durumunda ise Aktif Bank tarafından sunulan emeklilere özel ihtiyaç kredisine de başvur yapabilirsiniz.

Aktif Bank’ın emeklilere özel bu ihtiyaç kredisinin aylık faiz oranı %1,98’dir. Kredilerden dosya masrafı ile birlikte hayat sigortası da alınır. Bu nedenle 80 yaşına kadar olan emekliler bu krediye başvuru yapabilmektedir. Eğer siz de maaşınızı başka bir bankadan alıyorsanız hemen PTT borç transferi kredisine başvuru yapabilir ve tüm borçlarınızı tek çatı altında ödemenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Aktif Bank borç transferi kredisine 60 ay vadede 10.000 lira için başvuru yaparsanız, bu kredinin aylık faiz oranı %1,98 olur. Kredinizin aylık taksit tutarı 314,45 lira olacaktır. Bu krediden 50 lira dosya masrafı alınır. Kredinin yıllık toplam faiz oranı %32,8861 olur.

Aktif Bank NKolay kredi;

Aktif Bank NKolay kredi, ihtiyaç duyduğunuz anda hemen paranızı alabilmeniz için özel olarak çıkarılmış olan bir kampanyadır. Bu kampanyadan yararlanmak için Aktif Bank internet sitesini ya da N Kolay web adresini kullanabilirsiniz. Kredi başvurularınızı 3 dakika içinde yaparsınız ve krediniz 5 dakika içinde hesabınıza alabilirsiniz. Bu kredi, kişiye özel faiz oranları ile sunulmaktadır. Kredi başvurunuzu banka müşterisi olmasanız bile yalnızca 3 adımda tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz onayladığında banka şubesine gitmenize gerek kalmaz. Banka yetkilileri sizi ziyaret eder ve evraklarınızı teslim eder. Bunun sonucunda, hafta sonu da dahil olmak üzere paranızı hesabınıza aktararak, kullanabilirsiniz.

Aktif Bank müşterisi olanlar ya da Passolig banka kartı olanlar başvuru yapmak için internet ya da mobil bankacılığı kullanabilirler. Eğer yeni müşteriyseniz ya da Passolig ön ödemeli kartınız varsa, web sitesindeki başvuru formunu kullanarak başvuru yapmanız gerekir. Krediniz onaylandıktan sonra paranızı internet bankacılığına aktararak, N Kolay kartınızla tüm banka ATM’lerinden, Türkiye’deki tüm PTT’lerden alabilirsiniz. Dilerseniz kredinizi hesap kartınızı kullanarak alışveriş yapmak için de harcayabilirsiniz.

Aktif Bank’tan kredi kullananlar ödemelerini nasıl yapar?

Aktif Bank, dijital bankacılık hizmeti sunan ve Türkiye’nin her yerinde şubesi olmayan bir bankadır. Ancak bulunduğunuz yerde banka şubesi olmasa bile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi yine Aktif Bank kanalıyla kullanabilirsiniz. Kredi evraklarınız adresinize teslim edilir ve krediniz aynı günde hesabınıza aktarılır. Aktif Bank müşterisi olanlar da mobil ya da internet bankacılığı aracılığı ile kredilerini hemen hesaplarına aktarabilirler. Aktif Bank’tan kredi kullananlar kredi ödemelerini nasıl yapar?

 • Aktif Banktan kredi kullandıysanız, ödemelerinizi en yakın Aktif Bank şubesinden yapabilirsiniz.
 • Ödeme yapmak için başka bir bankada bulunan hesabınızdan Aktif Bank hesabınıza EFT yapabilirsiniz.
 • Tüm Türkiye’deki PTT şubelerini kullanarak ya da PTT matiklerden ödemelerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Akbank ATM’lerini kullanarak, düşük bir ücret karşılığında kredi ödemenizi yapabilirsiniz.
 • Vakıfbank ATM’lerini kullanarak, düşük bir komisyon ücreti karşılığında kredi ödemenizi yapabilirsiniz.
 • N Kolay kartınızı kullanarak diğer tüm bankaların ATM’lerinden, düşük bir komisyon ücreti karşılığında hesabınıza para yatırabilir ve kredi ödemenizi yapabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir