Akbank Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisine Başvur – Anında Onaylı Krediler


Enpara

Enpara.com

Masrafsız Kredi Kartın Hazır!

Yıllık Ücret

Ücretsiz

HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

Akbank kredi koşulları ve kredi çeşitliliği ile uzun yıllardır, müşterilerine hızlı ve kolay çözümler sunmaktadır. Kredi ihtiyacı olan kişiler farklı yollarla bu kredilere başvurabilmektedirler. Başvuruları ve şartları kabul edilen hak sahipleri ise hızlı bir şekilde krediyi kullanmaya başlamaktadırlar. Akbank kredi hizmetleri altında son yıllarda gelişen teknolojik yeniliklerle beraber şubesiz kredi çeşitleri de ön plana çıkmaktadır. Bu yöntemle kişiler şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedirler. Başvurunun olumlu sonuçlanmasının ardından kredi tutarı müşterilerin hesaplarına aktarılmaktadır. 

Akbank şubesi kredi imkânlarından faydalanmak için ise internet sitesi ya da uygulamalar kullanılabilmektedir. Bu ortamlarda açılmış olan özel menüler yardımıyla kişiler kolayca Akbank kredi başvuruları yapıp, gerekli belgeleri ya da istenirse özel evrakları yine bu platform üzerinden sunmaktadırlar. Özellikle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kullanıcılar için oldukça pratik ve zahmetsiz olan bu yöntemle şubeye gitmeden ihtiyaç kredisine başvurma süreci de son derece hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır. 

 

Akbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi adından da rahat bir şekilde anlaşılabileceği gibi herkes için farklı nedenlerle kullanılan bir kredi türüdür. Durum böyle olunca krediye başvuran hemen herkes farklı yaş ve gelir gruplarında olabilmektedirler. Bu durum bazı zamanlarda standart şartlar altında verilen krediler için sorun oluşturabilmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurularında temel olan kişiye özel şartlardır. Bu durum Akbank kredi başvurularının da son derece pratik bir şekilde ilerlemesine olanak tanıyan bir avantajdır. Kişiler isterlerse hemen her yerde olan Akbank şubelerinden başvuru yapabilecekleri gibi ihtiyaç kredilerine internet üzerinden ya da mobil bankacılık yollarıyla da başvuru yapabilirler. 

Akbank ihtiyaç kredisi koşulları ve ödeme dengeleri bakımından da müşterilerine avantajlar sunun paketler içermektedir.  Yine Akbank kredi uygulamalarından ve bu avantajlarından faydalanmak için banka müşterisi olmanıza da gerek yoktur. Öncelikle ihtiyacınız olan tutarı belirleyerek ilk adımı atabilirsiniz. Daha sonra eğer başvuruyu şubeden yapıyorsanız orada ki personelin yardımı ile kredi faiz oranları ve ödeme planlarını belirleyip ona göre planlı hareket edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu online ortam üzerinden yapıyorsanız da yine kullandığınız platformda size özel menüler aracılığıyla hem kredi miktarınızı hem de faiz oranları tablolarını inceleyip, ödeme planlarını hesaplatabilirsiniz. Sonrasında ise hızlı ve konforlu bir süreç sonucunda kredinizi alıp ihtiyacınız için anında kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Akbank İnternetten Kredi Başvurusu

Akbank şubeye gelmeden, sıraya girmeden ya da uzun evrak işleriyle uğraşmadan da Akbank Direkt yoluyla müşterilerinin ihtiyaç kredisi taleplerini hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamaktadır. 

Bunun için yapmanız gereken ilk şey ise Akbank internet sitesine girmek kadar basittir. Oradan seçeceğiniz menülerle yönlendirilip, kredi başvurusunu kolaylıkla yapmanız mümkün olacaktır. Akbank internetten kredi başvurularında Akbank müşterileri direk olarak başvuru yapabilmektedirler. Yine banka müşterisi olmayan kişilerde bu krediye internet sitesi üzerinden başvuru yapıp ne kadar kredi limitleri olduğunu anında öğrenip, işlemlerine devam edebilmektedirler. Akbank kredi başvuruları için online platformu tercih eden kullanıcılar ise genel anlam da hem daha hızlı hem de oldukça pratik olarak hizmetler alabilmektedirler. 

Akbank müşterileri ayrıca Direk Kredi ile Akbank mobil, internet ve telefon şubelerinden imzasız ve evrak yükü olmadan anında 40.000 TL’ye kadar kredi kullanabilmektedirler. Bu kredileri dakikalar içinde kendi hesaplarına aktarılmaktadır. Bu kullanılan kredi için aranan şartlar genel anlamda olduğu için özel durumlarda farklı şart ve koşullarda uygulanabilmektedir.

 Genel anlam da 40.000 TL’ye kadar anında kullanılabilen bu kredilerin ödeme vadeleri de en fazla 60 aya kadar uzatılabilmektedir. Bu tutarın üzerinde kredi kullanmak isteyen müşterilerin ise Akbank şubelerine giderek Akbank kredi başvurusu yapmaları gerekmektedir. Bu krediden faydalanmak isteyen Akbank müşterisi olmayan kişilerden ise belli bazı evrakları en yakın şubeye getirmeleri istenmektedir. Yine direk kredi kullanımı için genel anlam da banka kendi müşterilerinden kefil de istememektedir. 

Akbank Kredi Başvuru Koşulları

Akbank ihtiyaç kredisine başvurabilmek için aranan bazı şartlar ve kişiye ve kredi tutarına göre değişiklik gösteren evraklar istenebilmektedir. Mobil ya da internet bankacılığı ile yapılan limitli krediler hariç genel anlam da Akbank kredi başvuru koşulları şu şekildedir.

 • Krediye başvuran kişinin yasal yaş sınırı olan 18 yaşında ve daha büyük olması
 • Yapılan incelemeler sonucunda istihbarı bir sorunun ortaya çıkmaması

Gibi genel şartları sağlayan hemen herkes bu ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmektedir. Akbank kredi başvuru için istenen genel belgeler ise şunlardır.

 • Kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, pasaport, vb.)
 • Kişinin oturduğu yere ait adres bilgileri 
 • Kişinin adresini belirtmesi için son döneme ait fatura
 • Fatura olmaması durumlarında ise ikametgâh belgesi
 • Gelir belgesi

Gelir belgesi kişilerin çalışma durumlarına göre de farklılık göstermektedir. Genel anlamda sıralama şu şekilde listelenebilir.

 • Ücretli çalışanlar; sigorta hizmet dökümü, maaş bordrosu
 • Kamu personeli; güncel çalışma belgesi ve gelir ispat belgesi
 • Emekli; emekli kartı ve emekli maaş cüzdanı
 • Serbest çalışan; gerekli şirket evrakları

Akbank Kredi Çeşitleri

Akbank kredi başvuruları Direk kredi hariç başvuru sonrası yapılan incelemelerin ardından en fazla iki gün içinde sonuçlanmaktadır. Bunun yanında bu süre aynı gün içinde de sonuçlanabilir. Genel anlamda kişiye göre değişkenlik gösteren özel şartlar ve kredi tutarları da bu süreleri belirleyen etkenler arasında yer almaktadır. Akbank kredi başvurusu yapan müşteriler dilerlerse en uygun ödeme planını ve faiz oranlarını da inceleyip bir plan dâhilinde hareket edebilirler bunun için en iyi ve hızlı yol ise internet sitesini kullanmak olmaktadır. 

Akbank Konut Kredisi

Akbank konut kredisi de diğer kredi türleri gibi kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Bu krediye, kimlik bilgisi, gelir belgesi, ikamet bilgisi ve alınmak istenen evin tapu fotokopisi ile konut kredisine başvurabilirsiniz. Özellikle konut kredisine başvuran adayların aylık 1000 TL ve üzeri bir gelire sahip olmaları da ayrıca aranan bir diğer şarttır. Bunun dışında kendi içinde farklı çeşitlere ayrılan konut kredilerinden sizin için en uygun olanına özel faiz oranları ve ödeme planları ile başvurup, Kredinizin olumlu sonuçlanması durumunda da Akbank kredi ile hayalini kurduğunuzu konutu hemen alabilirsiniz. 

Akbank İhtiyaç Kredisi:  Şartları taşıyan herkesin belli bir limite kadar internet üzerinden belli bir tutar üzerinde ise şubelerden kolayca yapabileceği bir kredi başvurusu türüdür. Yine aranan şartlar ve faiz oranları özel durumlara göre değişiklik gösterebilir. Acil nakit ihtiyacınızdan, diğer tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. 

Akbank Taşıt Kredisi: Bir araç almak istiyorsanız bu isteğinizi kolay ve güvenli olarak Akbank kredi ile gerçekleştirebilirsiniz. Akbank taşıt kredisi kullanımında genel kredi koşulları geçerlidir. Bu şartların yanında taşıt kredisi kullanımlarında şu koşullarda yerine getirilmektedir. 

 • Kredi hayat sigortası yaptırılması
 • Kasko yaptırılması
 • Kredi kullanan gerçek kişi ise ferdi kaza sigortası yaptırılması
 • Kredi ödemesi sonuna kadar araca rehin konulması

Diğer kredi şartları ve bu özel koşullar da sağlandıktan sonra Akbank kredi ile taşıt kredisi yoluyla belirlemiş olduğunuz aracı alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akbank Direkt kredi;

Akbank Direkt kredi, Akbank müşterilerine özel uygun faiz oranlarında sunulan bir kredidir. Bu krediye Akbank müşterisi olmasanız bile başvuru yapabilir ve diğer bankalar göre daha uygun faiz oranlarında kredinizi hemen alabilirsiniz. Akbank direkt krediye başvuru yapabilmek için web sitesindeki başvuru formunu 30 saniyede doldurabilirsiniz. Buna ek olarak mobil ya da internet şubeden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt kredi özellikleri şöyle açıklanabilir;

 • Akbank Direkt kredi, 7/24 başvuru yapabileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir kredidir. Onaylanan krediniz anında vadesiz hesabınıza aktarılır.
 • Bu krediyi belgesiz ve imzasız olarak, hiçbir koşul gerektirmeden hemen alabilirsiniz.
 • Akbank Direkt kredi 40.000 liraya kadar verilmektedir. Akbank mobil uygulamasına girerek telefonunuzu salladığınızda, ne kadar kredi kullanabileceğinizi hemen görebilirsiniz.
 • Akbank Direkt krediden dosya masrafı ile hayat sigortası masrafı alınır. Bu masraflar kişiye ve kredi tutarına özel olarak değişiklik gösterir. Alacağınız kredinin başlangıcında bu masraflar bir defa kesilir. Bu nedenle alacağınız kredi tutarını, bu masrafları da hesaba katarak belirlemenizde fayda vardır.
 • Akbank Direkt kredi faiz oranları kredi notunuza, kredi tutarına ve kredi vadesine göre değişir.

Akbank uygun ihtiyaç kredisi;

Akbank uygun ihtiyaç kredisi ile kişiye özel ödeme planı sunarak, tüm ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılıyor. Bu kredi ile eşyalarınız yenileyebilir, düğün masraflarınızı karşılayabilir ya da güzel bir tatil planı yapabilirsiniz. Acil olan nakit ihtiyaçlarınız için bu krediyi kullanarak düşük faiz oranı ve uzun vade seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Bu krediye Akbank müşterisi olmasanız bile, hemen sahip olabilirsiniz Akbank uygun kredi genel özelliklerini açıklayalım;

 • Akbank uygun krediye başvuru yapmak için banka şubelerini ziyaret edebileceğiniz gibi web sitesindeki başvuru formundan tek bir tıkla da başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bu krediyi hayat sigortalı ya da sigortasız olarak alabilirsiniz. Hayat sigortası yaptırdığınızda, kredi faiz oranızı çok daha uygun olacaktır.
 • Kredinizi kişiye özel ödeme planına göre alabilirsiniz. Bu durumda aylık faiz oranınızı da kendiniz belirlemiş olursunuz.
 • Bu kredinin üst limiti müşterilerin aylık gelirlerine göre banka tarafından belirlenir. Ayrıca kredinizin faiz oranı da kredi notunuza, vadenize ve kredi tutarına göre değişir.
 • Akbank uygun kredi aylık faiz oranları 12 ya vade için sigortalı kredilerde %1,85, sigortasız kredilerde ise %1,94 şeklindedir.

Akbank 3 ay ertelemeli kredi;

Akbank, acil olan tüm nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilmeniz amacıyla, 3 ay ertelemeli avantajlı kredi seçeneği sunar. Bu krediye hemen sahip olmak için Kredim Akbank’ta kampanyasına başvuru yapmanız gerekir. Bu kredinin üst limiti Akbank tarafından belirlenmektedir. Normal koşullarda 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için çağrı merkezi, internet bankacılığı, mobil şube ya da web sitesindeki başvuru formu aracılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz. 50.000 liranın üzerinde krediler için banka şubelerinden başvuru yapılması gerekir.

Akbank 3 ay ertelemeli kredi aldığınızda, geri ödemelerinize 90 gün sonra başlarsınız. Bu durumda toplam vade sayınız 36 ay üzerinden değil 33 ay üzerinden değerlendirilir. Kredinizi toplamda 36 ay vadeye kadar alabilirsiniz. Alacağınız bu kredinin aylık faiz oranları kredi tutarına ve vadesine göre değişir. Hangi faiz oranında kredi alacağınız, başvurunuz sonrasında Akbank tarafından belirlenecektir. Bu kredinin güncel faiz oranları, piyasa koşullarına göre aylık olarak değişmektedir. Banka şubelerinden kredi başvurusu yapmak için gerekli belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekir. Bu belgeler gelir belgesi, kimlik fotokopisi ve aslı ile hizmet dökümü belgesidir. Adresiniz güncel değilse, yanınızda ikametgah belgesi de bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Akbank anında kredi nasıl alınır?

Akbank anında kredi, banka müşterilerine özel olarak uygun faiz oranlarında verilen bir kredidir. Bu kredinin aylık faiz oranları, piyasa koşullarına göre her ay güncellenir. Akbank anında krediyi kefilsiz ve koşulsuz olarak hemen almanız mümkündür. Banka müşterisi olmayan kişiler de bu krediye başvuru yaparak, en yakın banka şubelerinden kredilerini alabilmektedir. Akbank anında krediyi hemen alabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

 • Akbank anında krediyi alabilmek için başvurularınızı mobil şubeden yapabilirsiniz. Cep telefonunuza Akbank Direkt uygulamasını indirerek giriş yaptıktan sonra krediler bölümünden, hemen Direkt krediye başvuru yapabilirsiniz.
 • Akbank anında krediyi banka müşterisi olan kişiler, internet şubeyi kullanarak da alabilirler. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra yine krediler adımından başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Akbank müşterisi olmayan kişiler anında krediyi almak için web sitesindeki başvuru formunu kullanabilirler. Başvur formuna ulaşmak için https://www.akbank.com/basvuru/Direkt-Kredi-Hizli-Basvuru/EntryPoint.aspx adresini tıklayabilirsiniz. Dakikalar içinde başvurunuzu yaparsınız ve başvurunuzun onaylanması halinde, müşteri temsilcileri tarafından aranırsınız.
 • Banka müşterisi olmayanlar anında krediye başvuru yapmak için en yakın Akbank şubesine, gelir belgeleri ve kimlikleri ile birlikte başvuru yapabilirler.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir