Ahmet Yüce’den tüm işçilerine 29 maaş ikramiye! Paralar bayramdan önce hesaplara yattı


Skoda Türkiye dağıtıcısı Yüce Auto A.Ş patronu Ahmet Yüce geçen yıl tüm çalışanlarına 25 maaş ikramiyesi vermiş ve bu hamlesiyle iş dünyasında büyük ses getirmişti. Yüce’nin, bu yıl ikramiye tutarlarını artırdığı ve tüm işçilere toplam 29 maaşlık ikramiye verdiği ortaya çıktı.

BU YIL İKRAMİYELERDE ARTIŞA GİDİLDİ

Patronlar Dünyası’ndan Taygun Atilla’nın haberine nazaran; Ahmet Yüce bu yıl ikramiyelerde artışa gitmeye karar verdi. 2023 senesinde tüm işçilere 29 maaş ikramiye verilmesine karar verildi ve paralar bayramdan ilkin hesaba yattı.

15 YILDIR ÇALIŞANLARINA İKRAMİYE VERİYOR

Yüce Otomotiv, Kincentric Best Employers kapsamında 35 şirketle beraber ‘En İyi İş Yeri” ödülünü almıştı. Ahmet Yüce’nin, 15 senedir çalışanlarına ikramiye verdiği de öğrenildi.

Ahmet Yüce'den tüm işçilerine 29 maaş ikramiye! Paralar bayramdan önce hesaplara yattı

AHMET YÜCE KİMDİR?

Yüce Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, 1957 senesinde istanbul’da dünyaya geldi. 1977 senesinde Galatasaray Lisesi’nden mezun olan Yüce, 1977 senesinden beri Orhan R. Yüce ile beraber otomotiv sektöründe çalıştı. Alfa Romeo markalarının yedek parça tedariğini elde eden Attila Ahmet Yüce sonrasında Alfa Romeo markasının Türkiye distribütörlüğünde Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak vazife yapmış oldu.

1987 senesinde Otomotiv Dağıtıcıları Derneği’nin kurucu üyesi olarak derneğin hayata geçmesinde rol oynayan Attila Ahmet Yüce, Erya Otomotiv A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Yüce Motor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürütüyor. Yüce Auto A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Attila Ahmet Yüce, Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu ve Büyük Kulüp üyeliklerini sürdürüyor. Fransızca bilen A. Ahmet Yüce’nin, Ali Yüce isminde bir oğlu bulunuyor.

Erdem Aksoy

Ahmet Yüce Skoda Otomobil İş Dünyası Iktisat Haberler

Related Posts